Anglojęzyczne


1: Na co zwrócić uwagę wybierając mikrofalówkę?
Mikrofalówka to bardzo przydatne urządzenie kuchenne. Dzięki niej możemy szybko odgrzać posiłek, nie brudząc przy tym garnków. Nowoczesne mikrofalówki posiadają wiele dodatkowych funkcji, które mogą usprawnić proces przygotowywania potraw.

2: Mysz powietrzna
Mysz powietrzna – brzmi dosyć osobliwie. Istnieją gryzonie, które potrafią latać? Nie jest to wytwór fantazji twórców kreskówki ,,Motomyszy z Marsa”? Uspokajam wszystkich tych, którzy na widok tych zwierzątek wskakują czym prędzej na krzesło i jazgotliwie wrzeszczą – możecie spać spokojnie, myszy nie wlecą Wam przez okno.

3: Buty piłkarskie w rytmie samby
Mistrzostwa Świata w Brazylii dobiegły końca, wyłoniono najlepszą drużynę mundialu, a w pamięci kibiców wyryte zostały piękne akcje, cudowne bramki i niezliczone pokłady emocji towarzyszące tej imprezie.

4: Herkules napędzany silnikiem diesla
Lęk przed prowadzeniem większych pojazdów jest powszechnie znany. Ciężko przesiąść się z małego samochodu do kombi. Podziwia się płynne manewry kierowców dużych samochodów dostawczych, tirów, czy autobusów. A co jeśli autobus tak naprawdę to mikrus w porównaniu do największej maszyny prowadzonej przez człowieka?

5: Wideorejestratory - jaki kupić?
Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, do jak niebezpiecznych sytuacji dochodzi na drogach. Dlatego dużą popularność zyskały wideorejestratory, które co prawda nie pozwolą nam uniknąć zagrożeń czyhających za zakrętem, ale pozwolą nam je utrwalić i być mocnym dowodem rzeczowym.

6: Szablon malarski – jak używać?
Szablony malarskie są świetnym narzędziem do dekoracji domu. Można nimi ozdobić zarówno ściany jak i przedmioty. Multiplikowane mogą imitować tapetę, być bordiurą dla obrazów lub zdjęć w antyramach. Z ich pomocą szybko zmienimy charakter wnętrza.

7: Ozdoby na nagrobkach za granicą i w Polsce
O ile nasze polskie gusta – oczywiście w większości – mają w wielkim poważaniu oznaki nowobogactwa, których nagromadzenie nierzadko prowadzi do kompozycyjnego chaosu, inaczej jest w przypadku sztuki cmentarnej, w której – przynajmniej na tle cmentarzy zagranicznych – kierujemy się prostotą i estetyką.

8: Święto leciwej panny, przytulania kota i musu jabłkowego w jednym
W naszym przypadku okazje do świętowania daje kalendarz świąt katolickich oraz narodowych klęsk. A przecież można szukać takich okazji zupełnie inaczej!

9: Miejsca magiczne - Wrocław
Co sprawia, że pewne miejsca w mieście stają się modne i tłumnie odwiedzane? Czy dzielnice wydzielone kilkoma nazwami ulic mają swoją specyfikę od wieków, czy ta powstaje jak supernowa - natychmiast, by ulec zniszczeniu?

10: Wyzwolona i silna – czyli jak ubiera się współczesna kobieta
Minęły czasy, kiedy kobiety skrywały się za długimi sukniami, spodniami i bojąc się zbyt dużego szaleństwa dobierały wyłącznie biało-czarne ubrania w swoich codziennych stylizacjach. Dzisiejsze kobiety rosną w siłę, a ich codzienne stylizacje potrafią rzucić na kolana.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.