Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
1: Jak wyposażyć dyskotekę?
Aby dyskoteka co weekend skutecznie przyciągała całe rzesze spragnionych zabawy osób, powinna być zorganizowana w sposób atrakcyjny. Pod tym pojęciem kryje się zarówno repertuar muzyczny, jak i oprawa wizualna.

2: Błędy, jakie najczęściej popełniają dłużnicy przy kontakcie z windykacją
Każdemu może przydarzyć się mniejsza bądź większa niewypłacalność. Jeśli się przeciąga, swój finał znajdzie zapewne w dziale windykacji banku bądź zewnętrznej firmie zajmującej się odzyskiwaniem wierzytelności.

3: Pozytywna historia płatnicza
Pozytywną historię płatniczą może budować każdy z nas – to nieistotne czy występujemy na rynku jedynie jako konsument, czy także jako podmiot prowadzący czy współdziałający w działalności gospodarczej. Chcąc uzyskać wiarygodność i przychylność innych uczestników życia gospodarczego, warto zadbać o swoją jak najlepszą wizytówkę.

4: Czy opłaca się zakładać firmę w czasach kryzysu?
Przecząca odpowiedź na pytanie o to, czy zakładanie firmy w czasie kryzysu ma sens, wydaje się jak najbardziej naturalna, mówimy bowiem o szczególnie trudnym momencie. Brak stabilizacji może sprawić, że koszty związane z działalnością firmy okażą się wyższe od oczekiwanych.

5: Zawody, które już niedługo przeniosą się do Internetu
Złota zasada studiów głosi by szukać kierunku kształcącego do pracy, która jeszcze nie istnieje. Są jednak takie zawody, które swojej przyszłości szukają nie w wymyślaniu się na nowo, lecz przenosinach do świata wirtualnego.

6: Czy urzędnicy w ZUSIE I US są tak straszni, jak i malują?
Urzędy Państwowe są przez wiele osób właściwie znienawidzone ze względu na pracujących tam urzędników, którzy mają opinię nerwowych, chamskich i utrudniających załatwienie wszelkich spraw. Łatka taka została przyszyta przede wszystkim urzędnikom Zusu oraz Urzędu skarbowego.

7: 5 sposobów na zwiększenie efektywności w pracy
Efekty w każdej pracy wydają się być najważniejsze. Dlatego też rozpoczynając pracę warto zastanowić się nad tym jakie działania zastosować, by efekty były najlepsze i by rzeczywiście praca przynosiła odpowiednie skutki.

8: Kolekcjonowanie i odnawianie antyków.
Czy wiesz, że posiadając w swym domu stare meble bądź innego rodzaju rzeczy i produkty o wieloletniej tradycji, możesz być szczęśliwym posiadaczem antyków. W dobrym stanie antyki są całkiem wiele warte.

9: Czy przy prowadzeniu własnej działalności przydaje się CRM?
Koncepcja CRM (z ang. customer relationship management), czyli zarządzania relacjami z klientem, znana jest w świecie biznesu od wielu lat. Jednakże jej znaczenie wzrosło dopiero w ostatnich latach ze względu na lepszy dostęp do nowych technologii i możliwości elektronicznej integracji różnych danych.

10: Archiwizacja dokumentów - kto się tym zajmuje?
Archiwizacja dokumentów dla wielu osób może być bardzo żmudnym i nużącym procesem, dlatego w takiej sytuacji można to zlecić danej firmie, która wykonuje tego typu usługi.


Strona 1 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.