Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
91: Jak oszczędzić na świątecznych wydatkach?
Grudzień to miesiąc, który naznaczony jest dodatkowymi wydatkami – na początku grudnia mamy mikołajki, a pod koniec święta Bożego Narodzenia. W związku z tym, że warto zadbać by nasze otoczenie - także biznesowe - czuło się odpowiednio docenione, często decydujemy się na hojne obdarowywanie prezentami i dodatkowy wystrój firmy.

92: Sekrety skutecznej rekrutacji
Sukces danej firmy oparty jet na odpowiednim doborze pracowników i wykorzystaniu ich potencjału. Dobra rekrutacja to prawdziwa sztuka, która leży u podstaw sukcesu danego przedsiębiorstwa. Jak przeprowadzać rekrutację i wybierać nowych pracowników?

93: Kto wypisuje vat r?
Formularze do wypisania w urzędach znajdują się właśnie na miejscu w każdym urzędzie miasta czy też skarbowym, bo wszystko uzależnione jest od tego jaki rodzaj sprawy chce dany człowiek załatwić.

94: Dobra grafika w firmie, czyli jak zwiększyć sprzedaż?
Jeżeli zastanawiamy się jak w prosty sposób zwiększyć sprzedaż w naszej firmie, powinniśmy postawić na efektywną reklamę. Zawsze dobra reklama pomoże nam zyskać dodatkowych klientów, a także przekonać istniejących, że działamy prężnie i nie spoczywamy na laurach.

95: Proces rekrutacyjny czyli ocena kompetencji
Startujesz na jakieś stanowisko? Niezależnie jak bardzo będzie odpowiedzialne zostaną z pewnością sprawdzone Twoje kompetencje. Owszem niekiedy pracodawca nie ma szczególnych wymagań, pisze, że nie nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy, nie oznacza to jednak, że nie ma wobec Ciebie żadnych wymagań.

96: CV – pierwszy test na kompetencje
Starasz się dostać do jakiejś pracy i już nie raz poprawiałeś swoje CV, dopisywałeś coś do niego, formułowałeś inaczej? To bardzo dobrze. Pewnie się czasem zastanawiasz po co to wszystko, skoro i tak przyjęcia następują najczęściej na podstawie posiadanego doświadczenia, albo znajomości.

97: Jakie zalety mają wirtualne biura? Warszawa
Jeśli zastanawiamy się jakie zalety mają typowe biura wirtualne, powinniśmy się zastanowić, jakie korzyści płyną z korzystania z nich. działać lepiej i trafiać do większej ilości klientów.

98: Wygoda i nowoczesność - wirtualne biura
Szukasz wygodnego rozwiązania dla Twojej firmy? Zastanów się nad możliwościami, jakie daje wirtualne biuro we Wrocławiu. Z pewnością biuro to trafi w Twoje wymagania, jeśli nigdy do tej pory nie miałeś okazji funkcjonować w taki sposób w swojej firmie.

99: Co zawierają szkolenia HR?
Na rynku możesz znaleźć całe mnóstwo ofert dotyczących szkoleń dla personelu firmy, szkoleń menadżerskich. Jak z tego natłoku wybrać naprawdę dobre szkolenie? Nie kieruj się wyłącznie ceną.

100: Ocena 360 stopni jako jedno z narzędzi oceny pracownika
Jeśli posiadasz duszą firmę, albo prowadzisz dużą organizację, pewnie zależy Ci na tym, by posiadać pracowników jak najlepiej dobranych. Takich, którzy będą się identyfikować z misją organizacji i będą kompetencji, zdolni. Cóż, nie da się zaprzeczyć, że znalezienie dobrego pracownika nie jest łatwe.


Strona 10 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.