Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
101: Na jakiej podstawie bank przyznaje nam kredyt?
Czynniki, które wpływają na to, że bank określa nas jako wiarygodnych klientów, to przede wszystkim wytyczne, jakie znajdują się w tak zwane Rekomendacji S, która weszła w życie w 2012 roku. Co zatem jest ważne, jeżeli chodzi o sprawdzenie naszej zdolności kredytowej?

102: Philips przyjedzie do klienta
Masz problem z telewizorem Philipsa? Zadzwoń do konsultanta, który pomoże ci rozwiązać ewentualną awarię. Jeśli wskazówki telefoniczne nie pomogą, to do twojego domu przyjedzie technik.

103: Wzrost gospodarczy na Łotwie.
Łotwa po raz kolejny zadziwia ekonomistów i komentatorów wydarzeń gospodarczych. Z jednej strony kraj okrzyknięty został prymusem gospodarczych przemian, po zrzuceniu jarzma socjalistycznej gospodarki.

104: Co to jest biuro wirtualne?
Wirtualne biura to oferta przeznaczona głównie dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy z racji charakteru wykonywanych usług nie potrzebują tradycyjnych siedzib, a ich wynajęcie oraz utrzymanie stanowi dla nich zbędne obciążenie.

105: Franczyza integralna i redukcyjna - jakie różnice?
Aby firmie ubezpieczeniowej w ogóle opłacało się świadczyć usługi w stosunku do klienta, musi ona również posiadać jakieś obostrzenia, według których działa. Pierwszym z nich jest franczyza integralna. Pozwala to na nie wypłacenie przez ubezpieczyciela kwoty odszkodowania, które nie posiada pewnej wartości ilościowej.

106: Wirtualne biuro – jak to działa?
Nowoczesny rynek bardzo chętnie odpowiada na wszystkie potrzeby oraz wymagania nowoczesnego klienta biznesowego. Z tego też względu pojawiają się zupełnie nowe usługi i produkty, które trafiają do przedstawicieli nowych branż oraz nowych gałęzi gospodarki, takich, jak wszelkie biznesy elektroniczne.

107: CEIDG
Rozpoczęcie działalności gospodarczej nie jest już wcale takie trudne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom umożliwiającym złożenie formularza CEIDG-1, oszczędzamy swój czas i pieniądze. Do takich rozwiązań można śmiało zaliczyć możliwość założenia działalności gospodarczej przez Internet.

108: Program do rachunków - jaki wybrać?
Jak wiadomo, na naszym rynku wyrasta coraz więcej firm, działalności gospodarczych i innego tego typu przedsiębiorstw. Trzeba wiedzieć, że wszyscy ludzie, którzy się tym parają zobowiązani są do wystawiania rachunków.

109: Ewidencja środków trwałych - o co chodzi?
Niezależnie od tego czy firma jest mała czy duża – wcześniej czy później najprawdopodobniej będzie się ona zmagać z ewidencjonowaniem środków trwałych. Jest to bardzo wymagające i precyzyjne zadanie, na którym łatwo można się potknąć. Jak się za to zabrać?

110: Podstawowe rodzaje produktów bankowych
Bank to obecnie nie tylko instytucja, która może w sposób bezpieczny przechowywać nasze pieniądze. Oferuje on nam także wiele ciekawych produktów, które mogą przydać się każdemu z nas. Oczywiście podstawowym produktem bankowym jest konto osobiste.


Strona 11 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.