Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
111: Śladami belgijskiego biznesu w Polsce
Belgijska Izba Gospodarcza (Belgian Business Chamber, BBC) obchodzi w tym roku dwudziestolecie istnienia. Z tej okazji, odbywające się w dniach od 6 do 24 listopada br. Dni Belgijskie będą miały wyjątkowy charakter, a dodatkowo w czasie ich trwania po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda Best Belgian Exporter Award.

112: szybki kredyt przez Internet
Artykuł opisujący innowacyjne kredyty przez internet. Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twoich potrzeb.

113: Zatrudniasz niepełnosprawnych? Szykuj się na zmiany
Przedsiębiorcy zatrudniający w swoich firmach osoby niepełnosprawne, mogą liczyć na wyższe dofinansowanie. Zmiany w przepisach dotyczących zatrudnienia osób niepełnosprawnych wchodzą w życie już w tym miesiącu.

114: Mediacja dobrą metodą rozwiązywania konfliktu.
Żyjemy w bardzo trudnych czasach. Czasach pełnych niepewności, stresu, nerwowości i niestety coraz częściej w świecie tzw. „wyścigu szczurów”. Gonimy za karierą, chcemy odnosić jak najwięcej sukcesów i wspinać się po drabinie kariery.

115: Intratne pomysły na biznes
Odnalezienie się na współczesnym rynku pracy nie jest łatwe dla żadnej osoby. Jest to przede wszystkim związane z tym, że Polska nie podniosła się jeszcze po upadku, jaki jej został zaserwowany podczas komunistycznych rządów w naszym kraju.

116: Czy i kiedy można negocjować oprocentowanie lokaty?
Mając wiele środków na koncie, najczęściej przekraczających setki tysięcy złotych możesz myśleć o negocjowaniu kwoty oprocentowania lokaty, chociaż nie wiadomo czy wtedy bank będzie najlepszą dla Ciebie instrukcją wspierającą oszczędzanie.

117: Philips zgarnia dwie nagrody EISA
Zużywają mało energii, przy tym są ekologiczne i zapewniają perfekcyjną jakość obrazu – to między innymi doceniło jury EISA i przyznało telewizorom Philipsa dwie nagrody. Tym samym Philips po raz kolejny potwierdza swoją jakość i utrzymuje pozycję lidera w nowej technologii.

118: Własny biznes – za i przeciw
Kiedy jesteśmy młodzi, zakładamy rodziny i mamy dzieci pragniemy przede wszystkim tego, aby naszej rodzinie niczego nie brakowało. Jednak czasy są bezlitosne. Gonimy za pracą, w ciągłym stresie o jutro. Czy można ten stan rzeczy zmienić?

119: Plusy i minusy inwestowania w grunty
Dzięki różnym możliwościom inwestowania każdy z nas może mieć do dyspozycji sposób na pomnożenie swoich środków. Jedni wybierają inwestycje w lokaty bankowe, inni z kolei kupują dzieła sztuki lub złoto. Także popularną formą inwestowania jest kupowanie nieruchomości.

120: Program do rachunków
Wykorzystanie odpowiednich programów jest ważne dla przedsiębiorców. Przecież muszą oni zapewnić sobie właściwe zarządzanie księgowością, jak i innymi czynnikami, które są związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.


Strona 12 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.