Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
121: Księga przychodów i rozchodów
Trzeba wskazać, że prowadzenie działalności gospodarczej, to także umiejętność odpowiedniego rozliczania się z przeprowadzonych operacji finansowych, operacji rachunkowych. W tym celu pomocą służy nam księga przychodów i rozchodów.

122: Jak wystawiać faktury?
Wystawianie faktu to zadanie dla każdego przedsiębiorcy, działalności gospodarczej. W tym celu powinni starać się oni skorzystać z odpowiednich pomocy, które w tym kierunku są do nich przedstawione. Na pewno możemy do nich zaliczyć darmowy program do fakturowania.

123: Małe firmy w Polsce
Coraz więcej na rynku gospodarczym możemy napotkać mikro i małych przedsiębiorców. Założenie własnej firmy zajmuje coraz mniej czasu, coraz mniej zachodu i coraz mniej kosztuje.

124: Czym jest CEIDG?
W naszym kraju co roku tysiące ludzi traci pracę i przez długie miesiące nie jest w stanie jej ponownie zdobyć. Inni natomiast są już zmęczeni pracą najemną i związaną z nią koniecznością podporządkowania się poleceniom przełożonych.

125: Przegląd najpopularniejszych lokat bankowych
Powszechnie uważa się, że lokaty bankowe stanowią jeden z najpopularniejszych rodzajów produktów bankowych. A które z nich są najczęściej wybierane przez klientów i mogą zostać uznane za najlepsze lokaty?

126: Czysty biznes - czyli jak sprzątnąć konkurencję
Sprzątanie, czyszczenie, zamiatanie pucowanie. Mało jest osób, które na dźwięk tych słów, wpadają w dziki, ekstatyczny szał. Spójrzmy prawdzie w oczy – sprzątanie jest dla większości populacji przykrą koniecznością,a nie pasją. Warto skorzystać z tej ogólnoludzkiej właściwości i założyć własną firmę sprzątającą.

127: Firma z drugiej ręki
Szukając pomysłu na biznes, warto postawić na popularne trendy. W ostatnich latach zakupy w lumpeksach stały się bardzo modne, dzięki czemu inwestowanie w tego typu sklepy okazało się bardzo opłacalne.

128: Plusy i minusy własnego biznesu
Coraz więcej polaków rezygnuje z pracy na etacie na rzecz własnego biznesu. Jakie są blaski i cienie prowadzenia swojej firmy, czy przedsiębiorca ma więcej czasu i swobody od pracownika etatowego?

129: Jak wypełnić formularz CEIDG-1?
Założenie firmy zostało nieco uproszczone od kiedy można to zrobić przez internet, przynajmniej częściowo. Ja wypełnić formularz? Jakie są konsekwencje wysłania formularza?

130: W krainie vatowców
Początkujący przedsiębiorcy muszą zdecydować czy chcą być płatnikami VAT. Co prawda przysługuje im zwolnienie od tej możliwości, jednak rezygnując z tej opcji, możemy bardzo wiele stracić.


Strona 13 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.