Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
131: Kobiety do biznesu!
Coraz więcej kobiet jest świadomych swojego potencjału i samodzielności. Równouprawnienie to już nie tylko teoria, ale coraz powszechniejsza praktyka.

132: Start działalności gospodarczej. Co z ZUS-em?
Młodzi przedsiębiorcy, to znaczy ci, którzy niedawno założyli działalność gospodarczą, mogą korzystać z peryferyjnych składek ZUS. Oznacza to, że przez okres dwóch lat od momentu rejestracji działalności gospodarczej, ich składki ZUS będą odpowiednio obniżone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

133: Z czego składa się księga prowadzona przez osoby rozliczające się na zasadach ogólnych bądź liniowo cz.II
Kolumna dziewiąta służy do zsumowania przychodów przedstawionych w kolumnach siódmej i ósmej.

134: Z czego składa się księga prowadzona przez osoby rozliczające się na zasadach ogólnych bądź liniowo cz.I
Urządzeniem księgowym służącym do rozliczania się osobom wymienionym w nagłówku, jest księga przychodów i rozchodów. KPiR jest powszechnie akceptowanym skrótem utworzonym z pierwszych liter pełnej nazwy księgi.

135: Program dla przedsiębiorcy
Jeśli staramy się korzystać z pewnych możliwości programów finansowych, do rachunków, to od razu gwarantujemy sobie pewne korzyści. Biorąc pod uwagę program do rachunków, to dzięki niemu wystawiamy dokumenty, które są potrzebne dla kontrahentów, z którymi staramy się współpracować.

136: Pierwszy krok w stronę założenia działalności gospodarczej część II
W pierwszej części „Pierwszego kroku w stronę założenia działalności gospodarczej” zakończyliśmy na wyborze odpowiedniego Urzędu Gminy, czyli urzędu, w którym powinniśmy złożyć nasz wypełniony formularz.

137: Pierwszy krok w stronę założenia działalności gospodarczej część I
Jak wszyscy wiemy, pierwszym krokiem koniecznym do założenia działalności gospodarczej jest udanie się do urzędu i oczekiwanie w długich niczym stonoga kolejkach. Nic bardziej mylnego!

138: Skąd można wziąć wniosek Ewidencji Działalności Gospodarczej
Wniosek Ewidencji Działalności Gospodarczej to egzemplarz do wypełnienia którego oryginał drukuje organ państwowy. Nie wolno go wykonywać na własną rękę, ponieważ jest to przestępstwo.

139: Składanie wniosku Ewidencji Działalności Gospodarcze
Kiedy wniosek Ewidencji Działalności Gospodarczej jest gotowy i wszystkie dane się zgadzają wtedy można go złożyć. W Polsce jest bardzo dogodna możliwość, ponieważ każdego dnia można to zrobić.

140: Użytkownicy korzystający z darmowego programu
Darmowy program do faktur jest przeznaczony dla osób które posiadają własną firmę. Wiadome jest że księgowanie sprzedaży to jeden z obowiązków jakie firma musi podejmować. Jednak by to zrobić należy mieć dobry do tego program.


Strona 14 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.