Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
141: Być płatnikiem VAT czy nie być?
Jedną z podstawowych decyzji, którą należy podjąć przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej jest decyzja dotycząca podatku VAT. Przyszły przedsiębiorca musi zdecydować czy chce zostać płatnikiem VAT czy też nie.

142: Co warto wiedzieć o telepracy?
W dzisiejszych czasach bardzo trudno o pracę. Trudne bywa również założenie własnego biznesu. Ograniczeniem są zazwyczaj pieniądze. Rozwiązaniem może być telepraca. Zarówno dla poszukującego posady, jak i potencjalnego pracodawcy.

143: Kilka słów o deklaracji VAT-R
Przedsiębiorcy będący płatnikami VAT są zobowiązani do złożenia zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku od towarów i usług, czyli deklaracji VAT-R. Nie zgłoszenie deklaracji VAT-R pozbawia podatnika prawa do odliczania podatku naliczonego.

144: Rózne rodzaje kart
Karty płatnicze są elektronicznym środkiem płatniczym, umożliwiającym ich właścicielom korzystanie ze środków zebranych na rachunku bankowym lub środków upowszechnionych przez bank w formie kredytu.

145: Najważniejsze cechy zarządzania projektem
Zarządzanie projektem to system decyzyjny przedsiębiorstwa, którego głównym zadaniem jest opracowanie projektów gospodarczych, badawczych, produkcyjnych, technicznych i innych oraz koordynacja prac, których wykonanie niezbędne jest do realizacji celu projektu.

146: Jaki leasing jest najkorzystniejszy?
Nawet jeśli nie masz zdolności kredytowej, nie musisz rezygnować z inwestowania w firmę – przecież brak rozwoju oznacza nie tylko stagnację, ale nawet cofanie się przedsiębiorstwa. Leasing jest formą finansowania, z której można skorzystać, jeśli nie możesz liczyć na pomoc banków.

147: Rodzaje leasingów
Zanim, jako właściciel firmy, zdecydujesz się na korzystanie z leasingu, zastanów się, jaki rodzaj leasingu jest najkorzystniejszy, bo leasing leasingowy nierówny.

148: Biznes się bawi!
Każdy dobry przedsiębiorca wie, że droga do sukcesu często wiedzie przez całonocne imprezy. Nic tak nie poprawia wizerunku firmy jak otwarci ludzie, którzy wiedzą czym jest prawdziwa zabawa.

149: Lokaty – komu i po co?
Przy odrobinę mniej życzliwym dla banków nastawieniu można by powiedzieć, że przecież to zwyczajne firmy, które zarabiają na nas krocie i z jakieś to przyczyny pozwalać im zarabiać jeszcze więcej i dodawać do tego zarobku na łup swój własny kapitał. Tyle tylko, że byłoby to dość mocno niesprawiedliwe.

150: Aranżacja biura
Urządzenie pomieszczenia, w którym mają pracować pracownicy biurowi wcale nie jest takie proste jak to się wydaje. Trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów – oprócz prawnego, także funkcjonalny i estetyczny.


Strona 15 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.