Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
151: Wirtualne biuro. W czym mogę pomóc?
Prowadzenie firmy to nie tylko podpisywanie kolejnych kontraktów, spotkania służbowe i podliczanie zysków. To także zarządzanie biurem, którego utrzymanie jest bardzo kosztowne. Na szczęście istnieje alternatywa dla tradycyjnego biura – wirtualne biuro.

152: Lokata - łatwe i bezpieczne pomnażanie pieniędzy
Jeśli masz sporo oszczędności i chcesz w bezpieczny sposób je pomnażać to naprawdę warto zdecydować się na lokaty. Jest to obecnie jeden ze sztandarowych produktów oszczędnościowych wszystkich banków, a z lokat w naszym kraju korzysta naprawdę coraz więcej osób.

153: Firma produkcyjna - jaka siedziba i lokalizacja?
Firmy zajmujące się produkcją przeważnie potrzebują dużo miejsca na ustawienie niezbędnych maszyn, taśm i innych sprzętów. Niezbędne są również magazyny, które pomieszczą wyprodukowane towary. Jak znaleźć idealne miejsce do prowadzenia tego typu przedsiębiorczości?

154: Magazyny dostosowane do potrzeb firmy
Każde przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją potrzebuje odpowiedniej przestrzeni i hal, aby proces produkcyjny przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Jak zdobyć idealne miejsce do otwarcia produkcji?

155: Elementy księgi przychodów i rozchodów
Księga przychodów i rozchodów jest bardzo ważnym elementem rozliczeń podatkowych i jako taki należy ją prowadzić w określony sposób. W artykule spróbujemy wyjaśnić możliwie najprościej, co to oznacza.

156: Pamiętaj o rachunkach
We współczesnych czasach bardzo dużo ludzi prowadzi różnego rodzaju firmy, przedsiębiorstwa czy też działalności gospodarcze. Nietrudno jest się domyślić, że ludzie zarabiający w ten sposób mają nałożone pewnego rodzaju obowiązki.

157: PIS postuluje o poprawę podatków
Całość podatku dochodowego w jednej ustawie? Na taki pomysł wpadli posłowie PiS. W projekcie są przepisy, które luzują system podatkowy i niosą za sobą ogromne skutki budżetowe – przestrzega Ministerstwo Finansów.

158: Jaki lokal do powadzenia biznesu?
Biznes biznesowi nierówny, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: jaki lokal jest najlepszy do prowadzenia firmy. Wiele zależy od profilu działalności firmy.

159: Firmy z Europy opuszczają Państwo Środka
Więcej niż 20 procent europejskich przedsiębiorstw w Chinach rozważa powrót na Stary Kontynent w związku ze zwiększającymi się w Państwie Środka kosztami pracy, konkurencją ze strony chińskich firm i przepisami uważanymi za dyskryminujące - wynika z przedstawionego ostatnio badania.

160: ZUS mniejszy dla początkujących przedsiębiorców
Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej, mogą przez dwa lata płacić mniejsze składki ZUS, dzięki czemu mogą zaoszczędzić ok. 14 tys. zł. Preferencyjne składki nie są osiągalne dla wszystkich.


Strona 16 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.