Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
11: Adwokat - w jakiej formie może wykonywać zawód.
Zdarza się, że adwokat spotyka się ze strony klienta, czy osób postronnych z pytaniem u kogo pracuje. Czy adwokat faktycznie może być zatrudniony na umowę o pracę? A jeśli nie to dlaczego? W jakiej formie adwokat może wykonywać zawód?

12: O historii oraz istocie wirtualnego biura
Wcale nie tak dawno, bo ledwie około 20 lat temu, zrodziła się w Stanach Zjednoczonych idea stworzenia pomocy i wsparcia organizacyjno-biurowego, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców. Pomoc ta polegała początkowo na zapewnieniu możliwości utrzymywania wszelkiego typu kontaktów biznesowych, bez konieczności tworzenia fizycznego lokalu biura i ciągłej w nim obecności.

13: Firma pod kontrolą – analiza SWOT
Prowadzenie firmy, bez regularnego analizowania jej kondycji, to jak jazda samochodem bez przeglądu technicznego i... licznika. Chcąc efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem, warto regularnie dokonywać szeregu analiz. Pozwala to poprawnie ocenić planowane przedsięwzięcia, a także odpowiednio ukierunkować i zaplanować przyszłość firmy.

14: Obowiązek VAT, a data wystawienia faktury
Nie tylko kobiety, ale także podatek VAT zmiennym jest. Kolejne zmiany wchodzą w życie już w 2014 roku i pozwolą na poprawę przejrzystości fakturowania w stosunku do powstania obowiązku podatkowego.

15: Narzędzia motywowania
Każde przedsiębiorstwo wykorzystuje w swoich działaniach różnorodne narzędzia motywowania. Dzięki nim pracownicy danej organizacji pracują chętniej co przekłada się na ich lepsze wyniki, a to z kolei przekłada się na optymalne działanie całej organizacji. Jakie narzędzia motywowania wyróżniamy?

16: Dla kogo wirtualne biuro?
Nowocześni przedsiębiorcy, dla których liczą się najefektywniejsze rozwiązania, coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług wirtualnych biur. Czym one są i co mogą zaoferować?

17: Dla czego firma sprząrzątająca to dobry wybór
W dzisiejszych czasach sprzątanie, to nie tylko konieczność! Firmy sprzątające rosną jak grzyby po deszczu, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku związane z silnym rozwojem w branży budowlanej czy usługowej

18: Komfort w miejscu pracy a osiągane wyniki
Podczas pracy ważna jest maksymalna efektywność jej wykonawców. Dzięki temu, że staramy się wykonywać swoje zadania jak najlepiej, uzyskujemy coraz lepsze wyniki. To zdecydowanie przekłada się na korzyści finansowe.

19: Dofinansowanie dla Twojej firmy!
Chcesz założyć własną firmę? Jednak ciągle nie masz w sobie tyle odwagi by zainwestować wszystkie oszczędności jakie aktualnie posiadasz? A może masz po prostu zbyt mało pieniędzy by interes Twojego życia i biznes plan jaki rozpisałeś, rzeczywiście miał rację bytu?

20: Assessment Center w praktyce
Zespól metod w badaniach assessment center (AC) ma przynieść efekt w postaci ujawnienia zachowań oraz postaw uczestników, tak aby zweryfikować je z oczekiwaniami pracodawcy. Zwykle chodzi o dobór pracowników w ramach rekrutacji (zewnętrznych lub wewnętrznych), bądź też ocenę pracowników zatrudnionych już w dużych organizacjach.


Strona 2 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.