Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
191: Jak zacząć "kręcić" własny biznes?
Masz już dość słuchania szefa, marnych zarobków, kolegów z pracy i braku możliwości rozwoju? To najlepszy moment na to, żeby pomyśleć o założeniu własnej firmy.

192: Łatwość w zakładaniu własnej firmy
Im łatwiej jest w danym państwie założyć własną firmę, tym lepiej oceniane są swobody gospodarcze. Pod względem swobód gospodarczych Polska nie znajduje się niestety na wysokich miejscach w światowych rankingach.

193: Profesjonalne biuro nieruchomości
Każdej osobie z pewnością zależy na tym, aby usługi, z których się korzysta były jak najbardziej profesjonalne. Wówczas jesteśmy zadowoleni i mamy pewność, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

194: Zakładanie firmy dawniej i dziś
Dawniej by założyć własną firmę trzeba było udać się do wielu instytucji. Dziś wszystko można załatwić za jednym zamachem, także dlatego, że z pomocą przychodzi Internet.

195: Jak założyć własną działalnośc gospodarczą?
W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi każdy może w prosty sposób założyć własną działalność gospodarczą. O czym należy pamiętać zakładając własną firmę?

196: Od bezrobotnego do przedsiębiorcy
W pogoni za sukcesem zdarza się tak, że wypadamy z autostrady rynku pracy. Odpoczywamy wtedy na postoju zorganizowanym przez Urząd Pracy. Zamiast popadać w marazm, warto wykorzystać ten czas na rozpoczęcie biznesowej przygody.

197: Firmo, otwórz się!
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej powoli zyskuje ludzką twarz. Widać dopiero jej zarysy, jednak już możemy mieć nadzieję na przyjazne spojrzenie na nasze działania.

198: Czym jest CEIDG?
CEIDG to Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. Na stronie internetowej CEIDG możemy sprawdzić swój wpis, jak również przeczytać niezbędne informacje na temat zakładania firmy, i nadania numerów REGON i NIP.

199: Wybór programu do fakturowania
Wybór programu do fakturowania biorąc pod uwagę bogata ofertę programatorów nie jest trudny. Każdy przedsiębiorca może w szybkim czasie pozyskać program, lub dostęp do programu online. W przypadku małych firm takie rozwiązanie będzie wręcz rewelacyjne.

200: Zdobądź doświadczenie księgowe
Jeżeli jesteś początkującym księgowym bardzo ważne jest, byś powoli przyswajał sobie wiedzę z tej dziedziny. Większość osób, które kończy studia zwykle nie umie wykorzystać zdobytej wiedzy merytorycznej w praktyce. Dlatego najlepiej powoli przygotowywać się w domu do przyszłej pracy.


Strona 20 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.