Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
201: Zakładanie firmy – elektroniczny formularz
Jeżeli do tej pory przed założeniem własnej działalności gospodarczej powstrzymywało Cię stanie w kolejkach i załatwianie spraw w różnych miejscach, musisz wiedzieć, że od lipca ubiegłego roku (roku dwutysięcznego jedenastego) sprawa jest o wiele prostsza.

202: Biuro w domu? Czemu nie!
Dziś już mniej podejrzliwie reagujemy na to, iż ktoś wykonuje swoją pracę w domu. Przecież zdalna, wcale nie znaczy gorsza. Tak pracują freelancerzy, dziennikarze, graficy, programiści i przedstawiciele jeszcze wielu innych zawodów. Oni też potrzebują odpowiedniego miejsca do jej wykonywania.

203: Wady i zalety księgowości online
Wszystko, co „nowe” spotyka się z zawsze z falą krytyki. Dotyczy to zarówno nowych rozwiązań, jak i produktów czy usług. Głosy „za” i „przeciw” pojawiają się również w przypadku usługi, jaką jest księgowość online. Jakie? Dla kogo ta usługa będzie odpowiednia, a kto powinien się jej „wystrzegać”.

204: Księgowość – samodzielnie czy z pomocą biura rachunkowego?
Osoby zakładające działalność gospodarczą coraz częściej chcą uniezależnić się od zewnętrznych firm, świadczących dla nich usługi. Wśród nich wymienić można tak prozaiczne czynności, jak sprzątanie biura, po wydawać by się mogło bardziej zaawansowane – prowadzenie księgowości.

205: Sprawdź czy dostaniesz kredyt
Nie wszyscy mamy pewność co do tego czy nasza prośba albo wniosek o udzielenie pożyczki czy przyznanie innego produktu finansowego zostaną rozpatrzone pozytywnie a przynajmniej bez jakiś warunków.

206: Nie możesz naleźć pracy? Zatrudnij się sam!
Pod pojęciem „samozatrudnienia” rozumiemy założenie własnej, jednoosobowej działalności gospodarczej.Kto może to zrobić, z czym to się wiąże i jakie są wady i zalety takiego rozwiązania?

207: Zakładamy firmę – jakiego oprogramowania będziemy potrzebowali?
Założenie firmy to dopiero połowa sukcesu. Aby mogła dobrze funkcjonować niezbędny jest zakup oprogramowania, dostosowanego do potrzeb. Jakie programy stanowić będą absolutne minimum w każdej firmie, a jakie przydadzą się wyspecjalizowanemu działowi?

208: Zakładanie firmy bez wychodzenia z domu? Czy na pewno?
Od 1. lipca 2011 roku, zakładanie firmy w Polsce miało być jeszcze łatwiejsze, niż przedtem. Należy zaznaczyć, że w dużej mierze były to zapewnienia. Jest łatwiej, ale o zakładaniu firmy przy „jednym okienku” możemy jeszcze pomarzyć.

209: Jakie są zalety i wady korzystania z outsourcingu?
Nowoczesne rozwiązania wdrażane w różne obszary prowadzenia mniejszych i większych przedsiębiorstw, to temat który posiada coraz szersze grono zainteresowanych.

210: Stawiaj na najlepszych w wyposażeniu gastronomii
Restauracje, stołówki zakładowe czy też szkolne wymagają odpowiednio wyposażonych kuchni. Właściwie dobrane urządzenia, wyposażenie gastronomii muszą zawsze spełniać wszystkie normy oraz dawać wygodę i ergonomię.


Strona 21 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.