Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
211: Spotkanie biznesowe podczas gry w tenisa.
Dużo osób z wyżyn społecznych gra w tenisa. Zamożni ludzie często spotykają się na korcie, rozmawiając przy okazji o pieniądzach, a raczej o tym, jak je zarobić. Czy wobec tego spotkanie biznesowe podczas rozgrywki tenisowej jest dobrym pomysłem?

212: Postaw na dobre rozwiązania
Prowadzenie własnej hurtowni, czy też zakładu produkcyjnego, który prowadzi sprzedaż hurtową to nie lada wyzwanie. Podołanie ogarnięciu wszystkich przychodów, rozchodów oraz tego, jak wszystkie te kwestie kontrolować nie jest zadaniem tak prostym, jak by się mogło wydawać. Dlaczego?

213: Jakie funkcje powinien mieć najlepszy program do faktur?
Jeżeli jeszcze ktoś, kto prowadzi własną firmę, decyduje się na ręczne wypełniania formularzy fakturowych, z pewnością powinien poznać elektroniczny sposób wystawiania faktur.

214: Faktura w PDF-ie – nowoczesne i wygodne rozwiązanie
Korzystanie z e-faktur rozpoczęło się w Polsce w roku 2005 i od tego czasu coraz więcej osób korzysta właśnie z tego nowoczesnego rozwiązania z uwagi na jego liczne zalety.

215: E-faktura – oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo
Obecnie nikogo już nie dziwi fakt, że niemal każda z dziedzin naszego codziennego życia, w mniejszym lub większym stopniu, ulega komputeryzacji. Powodem tak dużego zainteresowania rozwiązaniami technologicznymi jest przede wszystkim wygoda i oszczędność.

216: Faktury i ich rodzaje
Czym jest faktura? To dokument będący dowodem sprzedaży, rodzaj rachunku zawierającego szczegółowe informacje na temat produktu/usługi oraz obydwu stron pomiędzy którymi doszło do transakcji.

217: Podstawowe informacje na temat rachunkowości finansowej
Rachunkowość finansowa to rodzaj systemu gospodarczej ewidencji. W pieniężnej formie obrazuje ona wszelkie zjawiska i procesy, jakie zachodzą w określonej jednostce.

218: KPIR – Podatkowa księga przychodów i rozchodów
Podatkowa księga przychodów i rozchodów, czyli w skrócie KPIR, to rodzaj księgowego urządzenia, które wykorzystywane jest do tworzenia bieżących ewidencji gospodarczych operacji w formie bardziej uproszczonej, czyli tak zwanym systemie pojedynczej księgowości.

219: Hale oraz ich zastosowanie
Niniejszy artykuł poświęcony został krótkiemu opisowi hal przemysłowych oraz magazynowych. Ma on na celu przedstawienie jak istotne w procesie produkcji są hale, w których można magazynować towar.

220: Lista firm
To zaskakujące, ale nie zawsze dysponując samym adresem bez dodatkowego opisu uda się odnaleźć cel, który był poszukiwany, czyli przykładowo firmę na ulicy dziadoszańska 10 poznań.


Strona 22 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.