Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
221: Rozwój franczyzy
Od wielu już lat zauważono, że franczyza w Polsce stale się rozwija i stała się doskonałym pomysłem na współpracę dwóch podmiotów gospodarczych. Ten pomysł, jak wiele innych przywędrował z zachodu, a pierwszą firmą, która wszystko rozpoczęła był francuski butik.

222: Outsourcing kapitałowy i outsourcing kontraktowy
„Outsourcing” to w ostatnich latach bardzo modne pojęcie właściwie w każdej gałęzi gospodarki. Firmy outsourcingowe wyrastają jak grzyby po deszczu, bo coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na korzystanie z ich usług.

223: O czym pamiętać zakładając firmę?
Założenie firmy jest w dzisiejszych czasach proste – wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza, odwiedzenie kilku urzędów i oczekiwanie na odpowiednie dokumenty. Są jednak kwestie, o których trzeba pamiętać, niemal niezależnie od tego, jaki biznes się zakłada. O jakich?

224: Wirtualne biuro – czy tutaj da się zaoszczędzić?
Wiele firm już na początku swojej działalności spotyka się z problemami finansowymi. Okazuje się, że zlecenia nie napływają w takim tempie, jak powinny, klienci nie płacą faktur w terminie, a rachunki za podstawowe media umożliwiające prowadzenia biznesu są coraz większe.

225: Czym jest wirtualne biuro?
Usługi, które sprzyjają rozwojowi firm są coraz bardziej innowacyjne. Zwłaszcza młodzi przedsiębiorcy, mniej lękliwi, w dodatku zaznajomieni z nowoczesnymi technologiami, chętnie z nich korzystają. Jedna z nich, to wirtualne biuro – czym jest, ile kosztuje i czy się sprawdza – o tym poniżej.

226: Coworking – sposób na wyjście do ludzi
Praca w domu nie jest dla każdego – ten oklepany slogan kryje w sobie wiele prawdy, a przy tym jest truizmem. Niektórzy są typowymi pracownikami biurowymi, inni nie wyobrażają sobie pracy od 8 do 16, w dodatku 5 dni w tygodniu z przerwami o określonej z góry godzinie.

227: Wirtualne biuro czy coworking?
Obecnie sposobów na nowoczesne prowadzenie jest wiele. Firmy zajmujące się tym wciąż prześcigają się w pomysłach, promocjach i propozycjach – wszystko po to, żeby zdobyć uznanie, ale też, aby zdobyć jak najwięcej klientów. Co ważne, chętnych, zwłaszcza młodych cały czas przybywa.

228: Dla kogo wirtualne biuro?
Założenie firmy nie jest już tak wielkim problemem – wystarczy odstać swoje w urzędach lub załatwić sprawę przez internet – od 2011 roku jest to możliwe. Najpóźniej następnego dnia można już legalnie zarabiać, prowadząc własną działalność gospodarczą.

229: iPad w biznesie
Urządzenia wprowadzane na rynek przez Apple bardziej kojarzyły się z rozrywką. Taki był iPod, który pozwalał na słuchanie muzyki oraz iPhone, który oprócz podstawowej funkcji, zawierał również dużo aplikacji, które przydawały się do zabicia czasu. Były jednak i takie, które sprawdzały się w pracy.

230: Facebook wchodzi na giełdę
Jeśli ktoś od dłuższego czasu marzył, aby ukroić sobie kawałek z tortu Zuckerberga – teraz ma szansę – Facebook rusza na giełdę. Każdy będzie mógł stać się właścicielem części największego portalu społecznościowego świata. Jak najlepiej to zrobić?


Strona 23 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.