Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
231: Jakie zagrożenia czekają na nowego przedsiębiorcę?
Czy dam sobie radę? Czy formalności mnie nie przerosną? Jak będzie „kulał się” mój interes? To pytania, które młodzi przedsiębiorcy zadają sobie najczęściej. To naturalne, że każdy ma obawy przed rozpoczęciem nowego etapu w życiu.

232: Dom na biuro firmy – czy to się opłaca?
Dość popularne wśród firm stało się ostatnio wynajmowanie nie powierzchni biurowych w centrum miasta, a domów jednorodzinnych na ich obrzeżach. Jest to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i wygodne. To trochę polityka na wzór takich potentatów, jak Google, czy Amazon.

233: Ogólne cechy kredytu konsolidacyjnego
Kredyt konsolidacyjny jest zobowiązaniem konsolidującym inne długi kredytobiorcy. Najprościej można powiedzieć, że jest to kredyt przeznaczony na spłatę innych kredytów.

234: Własny biznes? Czy zawsze jest tak kolorowo?
O założeniu własnego biznesu marzy coraz więcej ludzi, stłamszonych w korporacyjnych sieciach, pracujących na etacie od 8 do 16, pod ciągłą kontrolą szefa. Przecież praca na własną rękę jest przyjemniejsza, bardziej opłacalna i ogólnie rzecz biorąc lepsza.

235: Sposób na oszczędzanie – nowy rodzaj outsourcingu kadrowego
Obecnie ponad 50% firm europejskich korzysta z outsourcingu kadrowego. Do niedawna tego typu usługi dotyczyły tylko wielkich korporacji. Obecnie takie rozwiązania biznesowe są wdrażane także przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

236: Weryfikacja a windykacja.
Polak w większości przypadków chyba wciąż mądry dopiero po szkodzie, przynajmniej jak chodzi o biznes i sprzedaż z odroczonym terminem płatności. Musi zostać oszukany aby zrozumieć, że nowych kontrahentów należy sprawdzać przed udzieleniem im kredytu kupieckiego.

237: EkoBiurowiec w Warszawie
Szwajcarska korporacja Schindler, jako pierwsza, zainwestowała w polski przemysł Służewca. Teraz nadzoruje budowę ekologicznego - stołecznego biurowca. Właśnie został rozstrzygnięty konkurs na projekt najciekawszej siedziby dla firmy.

238: EkoBiuro
Jak prorokują eksperci rynku nieruchomości, coraz częściej ,,zielone budynki" będą przyciągać inwestorów i naturalnie wpisywać się w zabudowę miast. Obiekty te projektuje się je w oparciu o standardy zrównoważonego rozwoju, są ekologiczne i... wychowawcze.

239: Sztuka barmańska – skąd zaczerpnąć wiedzy teoretycznej?
Aby stać się mistrzem w praktyce, należy zacząć od zdobycia wiedzy teoretycznej. Niezależnie od dziedziny, podstawowa wiedza na temat, jest elementem absolutnie niezbędnym. Specjalistyczne pozycje wydawnicze wprowadzą nas w temat.

240: Co wpływa na kolor whisky?
Barwa, z którą przede wszystkim kojarzymy whisky, to odcienie złota, bursztynu, rubinu i brązu. Już same nazwy tych kolorów przywołują nam na myśl, coś szlachetnego. Takim też alkoholem jest przecież whisky.


Strona 24 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.