Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
241: Pogrzeb pupila
Gdy odchodzi nasz ukochany czworonóg, chcielibyśmy godnie go pożegnać. Przecież pies czy kot żył z nami długie lata, towarzysząc w codziennych zmaganiach, radościach, smutkach i rodzinnych przeobrażeniach.

242: Dlaczego woda z własnego ujęcia jest często niezdatna do picia?
Badania zrobione przez Sanepid pokazują, że woda w studniach w 80% nie nadaje się do picia. To straszne, że połowa ludności Polski jednak korzysta z takiej wody.

243: Bakterie coli w wodzie pitnej budzą strach - jak się ich pozbyć bez używania środków chemicznych?
Bakterie E. Coli, czyli pałeczki okrężnicy, to szczep, który budzi przerażenie. Prasa coraz częściej donosi o pojawianiu się ich w miejskich wodach wodociągowych i na własnych ujęciach. Jednym ze sposobów na pozbycie się ich na trwałe jest stosowanie lampy UV.

244: Jak oszczędnie prowadzić firmę?
Twoja firma dość dobrze prosperuje, ale gdy spada na Ciebie comiesięczny obowiązek płacenia rachunków związanych z jej prowadzeniem włos jeży Ci się na głowie. Zapłacić trzeba za internet, prąd, artykuły biurowe, kawę i herbatę dla pracowników, telefon i wynajem biura.

245: Wirtualne biuro sposobem na oszczędzanie w firmie
Samo założenie firmy nie wiąże się ze zbyt dużymi kosztami, jednak już jej prowadzenie może przyprawić niejednego przedsiębiorcę o zawroty głowy. Opłacić trzeba wszystkie narzędzia niezbędne do jej funkcjonowania, zadbać należy również o jej siedzibę – a to również niemało kosztuje.

246: Kaizen i TQC
Spojrzenie na działania TQC w Japonii jako na części działań kaizen pozwala nam lepiej zrozumieć japoński punkt widzenia. Po pierwsze, należy zauważyć, że działania TQC w Japonii nie dotyczą wyłącznie kontroli jakości.

247: Kokosowy interes – ujęcie z zewnątrz
Palmy kokosowe, „produkujące” smakowite orzechy, również trafiają na przemiał – znaczy to mniej więcej tyle, że dla przeciętnego właściciela plantacji, istotna jest i sama roślina i jej owoc. Na wszystkim bowiem można zrobić iście kokosowy interes. Przyjrzyjmy się, jak on wygląda.

248: Kryzys - czas na oszczędzanie
Właściciele firm borykają się często z problemami płynności finansowej, sprawiających, że firma traci zdolność do dalszego funkcjonowania i inwestowania, jawiąc się swoim klientom i kooperantom jako nierzetelna i mało wiarygodna. Problemy z finansami narastają zwłaszcza w czasie kryzysu.


Strona 25 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.