Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
21: Gospodarczy Polak za granicą!
Czyli wszystko o działalności gospodarczej zarejestrowanej w krajach Unii Europejskiej! Wielu Polaków w ostatnich latach wyemigrowało do innych krajów Unii Europejskiej. Wielu zatem w sytuacji, kiedy ani śnią o powrocie, zaczyna myśleć o założeniu swojej działalności pod szyldem innego państwa.

22: U jubilera
Hurtownia jubilerska mimo licznych wahań na rynku gospodarczym stanowi rodzaj działalności, który nawet w czasach kryzysu gospodarczego prężnie funkcjonującą placówkę.

23: Wirtualne biura, czyli nowoczesny sposób prowadzenia firmy
Każdy kto kiedyś prowadził jakąś działalność gospodarczą, zapewne pamięta ile czasu trzeba było poświęcić na tak zwane sprawy papierkowe. Mowa tu przede wszystkim o korespondencji, która nieraz wprawiała nawet najbardziej cierpliwą osobę w zakłopotanie i przypominała wiele, często nudnych przesiedzianych przy niej godzin.

24: Po co faktura wewnętrzna?
Przedsiębiorcy zajmujący się prowadzeniem własnej działalności w Polsce stanowią bardzo dużą część biznesmenów i osób działających na własny rachunek.

25: Jak założyć firmę?
Zakładanie firmy jest trudne. Ważny jest charakter wykonywanej działalności. Na pewno na wsi można liczyć na wsparcie KRiR, bo jest to zadanie tejże izby. Musza oni wspierać młodych przedsiębiorców na wiejskich terenach.

26: Zarzadzanie kompetencjami nauczycieli
Nauczyciele są tak specyficzną grupą zawodową, że o ich kompetencjach, umiejętnościach i ciągłym doskonaleniu się napisano już naprawdę bardzo wiele publikacji i nadal powstają nowe. Przydatność specjalnych i różnego rodzaju zdolności u tej grupy zawodowej jest niezwykle istotna, gdyż pracują oni z dziećmi i młodzieżą tak różnorodną, że każdy tak naprawdę wymaga czego innego od pedagoga. Zarządzanie kompetencjami nauczycieli jest ważne.

27: Czy kompetencje pracownika są istotne?
Każdy pracownik jest odrębną istotą posiadającą zestaw swoistych umiejętności i kompetencji, które na pewno będą się przydawać podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Można powiedzieć, że kompetencje pracownika są istotne i dlatego już podczas rekrutacji powinno się je weryfikować i sprawdzać, a nie pozwalać na to, aby dopiero w trakcie pracy się ujawniały. Zarządzanie kompetencjami jest więc bardzo ważne.

28: Co to jest assessment center?
Dla wielu osób termin jest zupełnie nowy i niezrozumiały. Jest to coś dziwnie brzmiącego i sporo osób nie ma nawet pojęcia w jaki sposób przypasować to pojęcie gdziekolwiek. Na pewno assessment center jest ważnym zagadnieniem dla pracowników wielkich korporacji, ponieważ to najczęściej w takich miejscach przeprowadza się ta swoistego rodzaju kontrolę wydajności pracy zatrudnionych tam osób.

29: Gdzie i jak często wykorzystywany jest assessment center?
W tym tekście, postaram się przedstawić gdzie oraz jak często wykorzystywana jest assessment center. Po pierwsze, warto wskazać, iż w tym wypadku wiele osób wybiera taką formę badania kompetencji, gdyż cieszy się ona dużym zaufaniem.

30: Program do fakturowania – podstawa fachowej obsługi księgowej
Obecnie wiele dziedzin naszego życia jest wspieranych przez technologie komputerowe. Ułatwiają oraz przyspieszają one znacznie pracę. Pod warunkiem oczywiście, ze potrafi się z nich właściwie korzystać.


Strona 3 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.