Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
31: Branża internetowa
Firmy należące do branży zajmującej się działaniami skoncentrowanymi na poruszaniu się po sferze Internetu zdają sobie doskonale sprawę, że wiele działań jest dla ich klientów bardzo niezrozumiałych i wydają się tym klientom zupełnie niepotrzebne.

32: Dbaj o pozycję własnej firmy
Na rynku jesteśmy w stanie zauważyć sporą konkurencję, która dba o uzyskanie jeszcze lepszej pozycji. Zapewne chcieliby znaleźć się przed nami, ale możemy im przeszkadzać w osiąganiu takich wyników.

33: Jak rozpocząć prowadzenie działalności w Polsce
Własna firma zostanie przez nas utworzona, jeśli podejmiemy odpowiednie działania prawne, których wykonanie zachęca nas do podjęcia szczególnych wysiłków.

34: Assessment center, efektywniejsza rozmowa kwalifikacyjna
Szukając obecnie zatrudnienia na rynku pracy coraz częściej możemy się natknąć na coś, co w wiekszych firmach zaczyna powoli zastępować tradycyjną rozmowę kwalifilkacyjną. Assessment center, bo właśnie o tym mowa, czyli inaczej mówiąc ośrodek oceny, lub centrum oceny cieszy się rosnącą popularnością.

35: Program do fakturowania jako odpowiedź na zapotrzebowanie małej firmy
Prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe nie tylko dlatego, że zaistnienie na lokalnym rynku wiąże się z koniecznością prowadzenia nieustannej walki z konkurencją.

36: Freelancer w internecie
Internet to w dzisiejszych czasach bardzo ważne źródło informacji, z jakiego korzysta większość osób. Wielu ludzi, którzy zastanawiają się nad tym, w jakim miejscu mogą znaleźć potrzebne im produkty lub skorzystać z określonych usług, rozpoczyna poszukiwania od wprowadzenia w okno wyszukiwarki odpowiednich słów kluczowych.

37: CEIDG-1 – łatwy sposób na rejestrację własnej działalności
Założenie własnej działalności jest marzeniem niejednej osoby. Rozwiązanie takie pozwala nie tylko uchronić się przed bezrobociem, ale też realizować w pracy własne pasje i wykonywać swój zawód według swojej wizji. Obranie takiej drogi kariery wymaga oczywiście wiele wysiłku, a w wielu przypadkach także pozyskania środków, choćby z Funduszy Europejskich.

38: Biznesowe lunche
Spotkania biznesowe stają się coraz ważniejszymi elementami negocjacji biznesowych, czy rozmów dotyczących kontraktów. Plusem takich spotkań jest przede wszystkim bardziej luźna atmosfera, która pozwala na lepsze poznanie osób z jakimi podejmujemy biznesowe rozmowy.

39: Własna restauracja
Własny biznes gastronomiczny to marzenie niejednego amatora gotowania. Jakie jest niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego i co jest potrzebne by osiągnąć sukces w branży?

40: Kiedy wybiera się rodzaj opodatkowania swoje firmy?
Zawsze wtedy, kiedy zakłada się firmę po raz pierwszy. Wtedy każdy właściciel musi się określić w jaki sposób będzie się rozliczał w najbliższym roku podatkowym. Jest to związane z tym, że skarbówka musi wiedzieć w jaki sposób będzie spływał podatek od danego przedsiębiorcy.


Strona 4 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.