Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
61: Obecnie jest dużo łatwiej otworzyć firmę niż to było kiedyś
W dzisiejszych czasach założyć firmę jest z pewnością dużo łatwiej niż to było kilkanaście lat temu. Będąc członkiem Unii Europejskiej mamy możliwość skorzystania z dofinansowania jakie ta organizacja oferuje.

62: Jak najprościej można nauczyć się podstaw podatkowych?
Można mówić o nauce o podatkach w wielu aspektach. Wszystko zależy na jakie potrzeby dana osoba musi posiąść daną wiedzę. Inaczej będzie do tego podchodził przedsiębiorca, a inaczej księgowy.

63: Weselny transport w Warszawie
Planujesz wesele i zastanawiasz się nad tym jak zapewnić wszystkim gościom szybki, komfortowy i bezpieczny dowóz na miejsce. Muszą oni pokonać kilka tras: z kościoła do miejsca, w którym odbywa się wesele a stamtąd, już po weselu, do domu lub do hotelu, gdzie będzie na nich czekał nocleg.

64: Najlepsza siedziba dla firmy
Coraz częściej decydujemy się na ryzyko związane z założeniem własnej działalności gospodarczej. Co bardziej przedsiębiorczy rodacy wiedzą, że prawdziwy sukces to ten, na który sami zapracowaliśmy. Wraz z rozwojem firmy i pojawianiem się nowych pracowników, musimy pomyśleć o jej siedzibie. Jakie podejść do tematu siedziby dla firmy i gdzie najlepiej zarejestrować swój biznes?

65: Automatyzacja fakturowania
Automatyzacja fakturowania powala oszczędzić czas i pieniądze. Artykuł przedstawia narzędzie pozwalająca na automatyzację procesu fakturowania.

66: Trend w IT na 2013: Mobilny BI w chmurze
Firmy coraz częściej kierują swoim biznesem za pomocą narzędzi mobilnych: smartfonów czy też tabletów. Wykorzystują przy tym rozwiązania BI, które usprawniają proces zarządzania oraz przyspieszają proces decyzyjny. Zagadnienie to przybliży firma ITMAGINATION podczas 7. Kongresu Business Intelligence.

67: A może tak franczyza?
Pragniesz prowadzić własną działalność gospodarczą, ale jednocześnie nie chcesz być całkowicie zdany na własne siły? Wyjściem z tej sytuacji może być biznes prowadzony na podstawie umowy franczyzowej.

68: Rozliczanie delegacji krajowych
Żeby prawidłowo dokonać rozliczenia podróży służbowej pracownika odbywającej się na terenie Polski, konieczne jest stworzenie dokumentów będących podstawą czynności księgowych i kadrowo-płacowych.

69: Co w podatku VAT piszczy?
Opłacanie podatku VAT to nie tylko przykra konieczność. Często to dzięki niemu możemy poznać kreatywność i pomysłowość płatników. O co chodzi w podatku VAT i jak próbowano go obejść?

70: Czym zajmuje się prywatny detektyw
Każdy osoba, aby mógł wykonywać zawód detektywa musi posiadać licencję. Detektyw dokonując detektywistycznych czynności powinien okazać licencje na żądanie osoby, której dotyczą prowadzone czynności. Tytułu zawodowego „detektyw” może korzystać wyłącznie osoba posiadająca licencję.


Strona 7 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.