Biznes


Podkategorie w tej kategorii:
81: Kursy kadrowo-płacowe – dobry pomysł na bezrobocie?
W dzisiejszej rzeczywistości skończenie studiów nie gwarantuje już łatwego znalezienia dla siebie pracy. Osoby nawet po prestiżowych kierunkach mają z tym problemy.

82: Jak słuchać, żeby usłyszeć? Komunikacja w biznesie
Komunikacja interpersonalna to bardzo ważna część naszego życia i podstawa wszelkich relacji międzyludzkich. Codziennie przecież porozumiewamy się z wieloma osobami. Najprostszym modelem komunikacji jest przekazywanie komunikatu przez nadawcę i odebranie go przez odbiorcę.

83: Zgłoszenia aktualizacyjne na druku VAT-R
VAT-R to zgłoszenie rejestracyjne, które składamy w momencie kiedy zamierzamy podjąć się sprzedaży opodatkowanych towarów lub usług (kiedy nie posiadamy uprawnień do żadnego typu zwolnień podmiotowych ani przedmiotowych).

84: Zalety pełnej oceny pracownika
Duże organizacje mają różnego rodzaju systemy oceny pracownika. Najczęściej ocena służy dalszemu rozwojowi pracownika. Ma być punktem wyjścia do świadomej pracy nad kompetencjami, umiejętnościami.

85: Rozwój kompetencji pracowników
Nowoczesna firma to przede wszystkim taka, która umie się zmieniać i wprowadzać jak największe ilości pozytywnych trendów na rynek branżowy w którym funkcjonuje.

86: Dobrze działający system motywacji w firmie
Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. W wielu wypadkach ludzie praktycznie nie wiedzą w jakim kierunku powinni iść w tworzeniu organizmu swojego przedsiębiorstwa, który musi być w sposób odpowiedni ukształtowany, aby móc działać.

87: Wirtualne biura – realny sukces
Biznes to rwąca rzeka, w której na powierzchni utrzymają się tylko ci, którzy umieją się utrzymać na powierzchni i wiedzą, jak przystosować się do zmiennych realiów. W czasach wszechobecnego.

88: Niezastąpione wsparcie w rozwijaniu biznesu
Prowadzenie własnego biznesu nie jest rzeczą prostą, o czym nie trzeba przekonywać nikogo, kto rozpoczął własną działalność gospodarczą. Przepisy podatkowe i konieczność regularnego wypełniania niezliczonych dokumentów przysparzają wielu problemów, dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy profesjonalistów

89: Realny biznes – wirtualne biuro
Młodzi, dynamiczni przedsiębiorcy wiedzą, że skończyły się już czasy statycznych posadek i drogich, niewydajnych biur. Żyjemy w czasach mobilnej rewolucji, która dotarła także do fundamentów biznesu. Można już oficjalnie stwierdzić, że nadeszła moda na wirtualne biura.

90: Na jaką spółkę się zdecydować?
Przedsiębiorcy, którzy planują rozpocząć własną działalność gospodarczą muszą podjąć kilka strategicznych decyzji, np. określić w jaki sposób będą się rozliczać z fiskusem. Muszą także zdecydować się na konkretną formę prawną przyszłej działalności.


Strona 9 z 25
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.