E-biznes


91: Rynek e-commerce w dobie szybkiego rozwoju internetu
Zainteresowanie rynkiem e-commerce, w dobie szybkiego rozwoju internetu oraz gospodarki, jest coraz większe. Wraz z czynnikami ekonomicznymi, wpływa to znacząco na ciągły wzrost działalności internetowych.

92: Pomysły na zwiększenie ruchu na stronie WWW
Obecnie posiadanie firmowej strony WWW jest niemal obowiązkiem każdej firmy aspirującej do bycia numer 1 na rynku danej branży. Jednak samo posiadanie strony to nie wszystko.

93: Wady i zalety drukarni internetowej
Jeśli zależy ci na tym, aby mieć do dyspozycji w firmie wysokiej jakości wizytówki, chcesz mieć do dyspozycji ulotki i plakaty reklamowe czy tez papier firmowy, wtedy wystarczy tylko zlecić ich wykonanie.

94: adZniżka za to, gdzie jesteś
Nałogowo korzystasz z Facebooka? Czerp z niego nie tylko informacje o znajomych. Odwiedzaj punkty handlowo-usługowe i kupuj taniej. Z adPlaces, nową facebookową aplikacją, za „zameldowanie się”, dostaniesz bon zniżkowy.

95: Jak tanio drukować?
Drukujemy różnego rodzaju grafiki, dokumenty, reklamy – szczególnie większe przedsiębiorstwa regularnie korzystają z usług drukarni, którym zlecają przygotowywanie wielu wydruków, począwszy od wizytówek dla swoich pracowników, a skończywszy na plakatach na billboardy.

96: Gdzie kupić rower – w Internecie czy w zwykłym sklepie?
Planujesz w końcu wziąć się za siebie i chcesz zacząć jeździć na rowerze, aby polepszyć swoją kondycję i mięśnie? Jeśli jeszcze nie masz do dyspozycji odpowiedniego sprzętu, warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć dla siebie coś ciekawego.

97: Drukarnia internetowa - nowy trend na rynku poligraficznym
Jeszcze jakiś czas temu wydrukowanie ulotek czy też folderów reklamowych dla firm było znaczną trudnością. Nie miało się tak łatwego dostępu do drukarni, także nie było tak rozwiniętej technologii druku cyfrowego, która zrewolucjonizowała poligrafię, czyniąc drukowanie o wiele łatwiejszym i szybszym.

98: Jak napisać skuteczny tekst na stronę WWW?
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że napisanie skutecznego tekstu na stronę WWW nie jest rzeczą prostą. treść na stronie internetowej pełni bowiem ważną rolę, gdyż powinna dostarczać informacji, których użytkownik szuka.

99: Konferencje pomysł na e-biznes ?
Coraz więcej osób pragnie rozpocząć własny biznes w sieci. Wbrew obiegowym opiniom próg wejścia w internetowy interes nie jest taki niski jakby się mogło wydawać niewtajemniczonym. Dobrym przykładem będzie tematyka "Konferencje i Szkolenia"

100: Tysiąc fanów tanio sprzedam!
Sprzedawanie na Allegro ma się bardzo dobrze, mimo wielu sprzeciwów zarzucających nieetyczność takich metod. Jednak jak wiadomo jeśli jest popyt, jest i podaż – ktoś tych fanów kupować musi. Można się zastanowić kto bardziej napędza ten proces – kupujący czy sprzedający? I kim oni właściwie są?


Strona 10 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.