E-biznes


11: Czym jest Merchant Center?
Od miesiąca mówi się w Polsce o pojawieniu się Google Merchant Center (GMC). Czym dokładnie jest GMC? Jak z niego korzystać i jak wpłynie to na polskich sprzedawców internetowych?

12: Integracja sklepów internetowych RedCart.pl z Google Shopping
Firmy i właściciele sklepów internetowych czekali na ten krok od dawna. Google Shopping oficjalnie wkroczyło na kolejne rynki europejskie, w tym także i do Polski, 8 listopada 2013 roku. Wszyscy handlowcy będą mieli szansę na promowanie się w najpopularniejszej wyszukiwarce świata.

13: Cyfryzacja usług finansowych
Bankowość elektroniczna cieszy się popularnością, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak również wśród drobnych przedsiębiorców. Wiele osób pojawia się w stacjonarnych placówkach bankowych jedynie w celu założenia konta.

14: Jak wygrać z algorytmem Google?
Każdy z nas wie, że jeśli chcemy sukcesywnie rozwijać swój własny internetowy biznes, to powinniśmy być w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google na daną frazę dotyczącą naszego biznesu.

15: Jak zwiększyć ruch na swojej witrynie
Co zrobić jeśli posiadasz witrynę, na której zamieszczasz ciekawe treści jednak ruch na stronie uparcie nie chce rosnąć? Powinieneś zadbać o rozszerzenie kanałów, dzięki którym internauci dostają się na Twoją stronę.

16: Co trzeba zrobić, żeby założyć sklep internetowy?
Dla osób, które interesują się e-biznesem i chciałyby spróbować się w tej branży, dobrym rozwiązaniem może okazać się uruchomienie własnego przedsięwzięcia internetowego, które z czasem mogłoby zacząć przynosić korzyści materialne.

17: 1 dziwny Trik, który zapewnia kolosalny wzrost odwiedzin Twojego serwisu
Zahipnotyzuj i zmuś odbiorców Twoich artykułów do określonej reakcji. Jestem przekonany, że w chwili czytania tych słów zmarszczyły Ci się brwi, a w głowie pojawił wielki znak zapytania.

18: Optymalizacja Konwersji
Konwersja zależy tylko i wyłącznie od zachowania się użytkownika na stronie. Jego zachowanie oraz reakcje na stronę internetową to właśnie User Experience. Im bardziej przyjemne i pozytywne doświadczenie użytkownika ze stroną internetową, tym większe prawdopodobieństwo, że dojdzie do pożądanej konwersji.

19: Usługi dostępne przez Internet
Czy możemy żyć bez komputera? Zdaje się, że nie. Robimy zakupy online, wchodzimy na fora i szukamy w Internecie porad. Czego nie ma w Internecie, tego nie ma w rzeczywistości?

20: Czym jest tak na prawdę praca w domu?
Bardzo dużo osób jest obecnie bez pracy lub na emeryturze. Fajnie byłoby, gdyby znalazła się możliwość zarobienia bądź dorobienia do domowego budżetu. Generalnie jest to jak najbardziej możliwe dzięki pracy w domu przez Internet. Całość polega na tym, że telepraca jest w większości przypadków pracą zdalną.


Strona 2 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.