E-biznes


31: Firmowy profil faceebokowy
Jeszcze kilka lat temu o tym czym jest serwis społecznościowy wiedziała garstka ludzi zaangażowana w ich tworzenie. O tym, że warto postawić na ich rozwój przyniósł chociażby wielki sukces facebooka, który w bardzo krótkim czasie stał się platformą zrzeszającą ludzi z całego świata.

32: Storytelling czyli nowoczesna forma komunikacji
Współcześnie coraz większą popularność zyskuje storytelling, który jest techniką oddziaływania na wyobraźnię i emocje odbiorców za pomocą opowieści lub metafory.

33: E-sklep - metoda prowadzenia biznesu
Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie działalności przez Internet. Wynika to z wielu względów - jedni chcą rozszerzyć swoją stacjonarną działalność, inni dopiero „rozkręcają” swój biznes, nie mają warunków lub chęci do prowadzenia regularnego handlu, stąd decyzja o e-sklepie.

34: Samsung zyskuje na wyłączaniu nadajników analogowych
Na początku listopada na terenie województwa lubuskiego wyłączono analogowe nadajniki sygnału telewizyjnego. Przejście na cyfrowy system nadawania sygnału znalazło bezpośrednie przełożenie na rynek sprzedaży nowoczesnych telewizorów. Z danych porównywarki cen Nokaut.pl wynika, że największych beneficjentem zmiany jest Samsung.

35: Saturn już współpracuje z Nokaut.pl
Ceny produktów dostępnych w sprzedaży w sieci Saturn można już porównywać z cenami tysięcy innych produktów sprzedawanych w sklepach internetowych. Oferta Saturna została udostępniona użytkownikom porównywarki cen Nokaut.pl.

36: SupperPRL - czyli za co kochamy minioną epokę
Okres Polski Ludowej kojarzy się z represją polityczną i wszelkiego rodzaju ograniczeniami. Jednakże istnieje pewnego rodzaju sentyment do tamtych czasów, który sprawia, że chciałoby się cofnąć czas choćby na moment. Teraz za sprawą młodej generacji, PRL-owski design powraca na salony.

37: Nokaut 24 wyznacza nowe standardy mobilnego e-handlu
Szybko rosnąca grupa właścicieli tabletów wreszcie doczekała się aplikacji zakupowej godnej możliwości ich urządzeń. Wcześniej w App Store, a dzisiaj w Google Play i sklepie Windows pojawił się Nokaut 24. Unikalny program wyznacza nowy standard zakupów online.

38: Osobowość a zawód
Każdy z nas chciałby wykonywać w pracy zawodowej to, co lubi robić. Można do tego dążyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to polubienie rzeczy, które się w pracy na co dzień wykonuje, drugi - to poszukiwanie zatrudnienia sprawiającego radość i satysfakcję.

39: Inne spojrzenie na zakupy w sieci
Załóżmy, że kompletujesz wyposażenie agd do kuchni: zmywarkę, lodówkę, płytę grzewczą i piekarnik, a może tylko kuchenkę. Jesteś nowoczesnym klientem i szukasz w katalogach funkcji jakie każde z tych urządzeń posiada oraz jakie spełnia parametry, chociażby efektywność energetyczna.

40: Nowe oblicze Nokaut.pl
Funkcjonalna i nowoczesna, maksymalnie użyteczna, bo odpowiadająca oczekiwaniom użytkowników – tak mówią o niej autorzy. Porównywarka ofert Nokaut.pl odsłania nową stronę główną.


Strona 4 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.