E-biznes


51: Nokaut w PC World. Nokaut Skaner integruje prasę z internetem
Nokaut Skaner zyskuje kolejnych użytkowników. Dzięki współpracy Grupy Nokaut z miesięcznikiem PC World, czytelnicy kwietniowego numeru magazynu mogą w praktyce przetestować możliwości samej aplikacji, jak również dodatkowej funkcjonalności, opartej na kodach QR.

52: Nokaut.pl i Gazeta.pl rozpoczynają współpracę
Grupa Nokaut - w ramach dynamicznego rozszerzania wpływów w Internecie - rozpoczyna współpracę z portalem Gazeta.pl. To kolejna, strategiczna umowa partnerska Grupy, dzięki której znacząco zwiększy grono użytkowników Nokaut.pl. Umowa została zawarta na okres 2 lat, a jej szacunkowa wartość opiewa na 2 mln zł.

53: Grupa Nokaut zadebiutowała na GWP
Akcje serii A i B oraz Prawa Do Akcji serii C Grupy Nokaut SA – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen – zadebiutowały dziś na rynku podstawowym GPW.

54: Niższe opłaty dla e-sklepów
Grupa Nokaut zaproponuje e-sklepom nowe, korzystniejsze warunki współpracy, oparte na prowizji od sprzedaży. Zamierza też inwestować w technologie oraz w kolejne umowy partnerskie. Porównywarka cen Nokaut.pl od marca 2012 utrzymuje wysokie pozycje w wyszukiwarce Google w kategorii serwisów e-commerce.

55: Grupa Nokaut ma umowę z Onet.pl
Grupa Nokaut podpisała umowę o strategicznym partnerstwie z portalem Onet.pl. Wartość umowy opiewa na kwotę 1,85 mln złotych i przewiduje 2-letnią współpracę. Oferty Nokaut.pl będą emitowane na głównej stronie Onetu w segmencie e-commerce.

56: Euro podkręciło e-handel
Euro 2012 za nami. Porównywarka cen Nokaut.pl podsumowuje wpływ tej imprezy na e-handel. Co było najpopularniejszym gadżetem piłkarskim w Internecie i kiedy Internauci wpadli w największe zakupowe euroszaleństwo - to tylko wybrane pytania, na które odpowiada.

57: E-handel rośnie w siłę
Mieszkańcy Mazowsza są najbardziej aktywni. Dom i ogród oraz AGD to najpopularniejsze kategorie produktowe, a najczęściej szukany przedmiot to smartfon Samsunga. Oto obraz polskiego e-handlu, jaki wyłania się po podsumowaniu przez porównywarkę cen Nokaut.pl pierwszej połowy 2012 roku.

58: Grupa Nokaut odpala Królestwo Łazienek
Grupa Nokaut, właściciel porównywarki cen Nokaut.pl powiększa katalog swych serwisów o KrólestwoŁazienek.pl - serwis poświęcony urządzaniu łazienki.

59: Grupa Nokaut: wzrost przychodów o 29% za pierwsze półrocze 2012
Grupa Nokaut - czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – osiągnęła w pierwszym półroczu 2012 przychody w wysokości 4,42 mln zł, czyli o ponad 29% wyższe wobec H1 2011. Zysk netto wyniósł 286 tys. zł.

60: Zelando w gronie sklepów Nokaut.pl
Zalando - największy w Europie internetowy butik obuwia i odzieży rozpoczął współpracę z porównywarką cen Nokaut.pl. W miesiąc po pojawieniu się w Polsce, oferta sklepu dostępna jest na stronach Nokautu.


Strona 6 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.