E-biznes


61: Grupa Nokaut S.A. w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50
Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA - właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl - znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22. miejsce w rankingu.

62: Płatne i darmowe metody generowanie ruchu na stronę
Generowanie ruchu na swoją stronę internetową jest podstawą jej promocji. Istotne jest, aby taki ruch generować w sposób ciągły. Nie można uzyskać go jednorazowo i potem tylko liczyć zyski ze strony.

63: Grupa Nokaut: świetne wyniki za III kwartał 2012
Grupa Nokaut - czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – zwiększyła przychody za III kwartał 2012 o 55% wobec analogicznego okresu 2011 – do poziomu 2,83 mln zł. Zysk netto wzrósł o 121%.

64: Projektowanie wzoru na T-shirt
W jaki sposób możemy zadbać o to by nosić rzeczywiście oryginalną koszulkę taką która będzie nie tylko wyróżniała ale również zupełnie unikatowa? Rzecz jasna możemy w pierwszej kolejności udać się do sklepu, na stronę internetową firmy która zajmuje się projektowaniem samych wzorów i nanoszeniem ich na koszulki.

65: Na początek tylko cały świat, czyli nowe narzędzie reklamy sieciowej
Koszty reklamy zwykle są złem koniecznym. To jakby pieniądze wydane w próżnię – bo bez możliwości kontroli efektów. Ale tak już być nie musi. Firma Ad-Panel opracowała narzędzie, dzięki któremu można każdego dnia obserwować działanie zleconej reklamy i określić jak to przekłada się na ruch w naszym sklepie na przykład.

66: Jak odnieść sukces w świecie internetowym
Nie jestem fanem sztucznego nakręcania biznesu. Uważam, że najlepiej jest wtedy, gdy ludzie sami reklamują firmy między sobą. Dlatego uważam, że pozycjonowanie stron internetowych, jest czymś mało etycznym.

67: Jak rozwija się e-commerce w Polsce?
Sklepy internetowe przeżywają obecnie wielki rozwój. Nawet kryzys ekonomiczny, który był i gdzieniegdzie nadal jest odczuwalny (także w naszym kraju), nie dał się we znaki prowadzącym swoje biznesy w internecie. Albo przynajmniej nie w tak wielkim stopniu.

68: Szukanie firmy tworzącej www
Tradycyjnie na wstępie postaram się oddać trochę odczuć z tego co robią dzisiejsze firmy internetowe i jak bardzo można się pomylić szukając najlepszej oferty.

69: Innowacyjny program do kontaktów z klientem w sklepieinternetowym.
Przygotuj się na przełomową zmianę. Rozsiądź się na najbliższym, komfortowym fotelu i przypomnij sobie, jak robiło się zakupy kiedyś a jak wyglądają one obecnie

70: Wirtualne pomysły
Zakładanie własnej firmy początkowo może przerażać, a jej późniejsze prowadzenie często wydaje się być problematyczne. Okazuje się jednak, ze w dobie komputerów nie taki diabeł straszny jak go malują.


Strona 7 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.