E-biznes


81: Normy bezpieczeństwa przy zakupach internetowych.
W nowoczesnych czasach gdzie liczy się przede wszystkim czas i wygoda rozwijają się bardzo prężnie transakcje związane ze sprzedażą internetową.dotyczące przekazywania innym podmiotom swoich danych osobowych wymaganych do zakończenia pozytywnie całego procesu sprzedażowego.

82: E-faktura – wygodne rozwiązanie, które doceni każdy przedsiębiorca
E-faktury spełniają dokładnie te sama funkcję, co faktury tradycyjne, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów, aby na ich podstawie rozliczać się z fiskusem.

83: Internetowe programy do fakturowania – same zalety!
Założyliśmy już firmę, mamy pierwszych klientów, pierwsze zlecenia. Aby otrzymać pierwsze pieniądze musimy klientowi wystawić fakturę.Jak to zrobić żeby było szybko, tanie i dobrze?

84: Na co uważać przy tworzeniu e-sklepu
Gotowe oprogramowanie dla sklepów internetowych możemy kupić już za kilkaset złotych. Zazwyczaj otrzymujemy jednak podstawową wersję, która będzie wymagała modyfikacji, pociągających za sobą większe koszty.

85: Wirtualny asystent robi furorę!
Powszechna wirtualizacja i komputeryzacja, to zjawiska już jak najbardziej powszechne nie tylko w życiu codziennym, ale przede wszystkim w biznesie. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

86: Jest coraz więcej wirtualnych biur w Polsce
Już w roku 2011 odnotowano o 40% większe zainteresowanie korzystaniem w usługi wirtualnych biur niż rok wcześniej. W roku 2012 te procenty nadal rosną.

87: Nowoczesna drukarnia internetowa
Jeszcze do niedawna drukarnie były dostępne dla klientów w formie tradycyjnej, czyli stacjonarnej. Potencjalny klient musiał kontaktować się telefonicznie z firmą produkującą materiały poligraficzne, żeby złożyć zamówienie.

88: Czym jest seo copywriting?
Czym jest seo copywriting? To szczególnego rodzaju technika pisania tekstów, które prócz informacji, jakie za sobą niosą, powinny spełniać pewne funkcje dla pozycjonowania.

89: Od czego zacząć pozycjonowanie sklepu internetowego?
To, że sklep internetowy pozycjonowany być musi nie podlega żadnej wątpliwości. Coraz więcej osób prowadzących tego rodzaju biznes, ma już tego świadomość.

90: Metody walki z kamieniem
Na pewno wiele osób doceni jak bardzo zmienił się smak kawy czy ulubionej herbaty owocowej, kiedy woda z czajnika nie będzie zawierała żadnych dodatków w postaci osadzających się drobinek kamienia.


Strona 9 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.