Mała firma


1: Wybór programu do faktur – na co zwrócić uwagę?
Prowadzenie działalności gospodarczej zawsze wiąże się z kosztami i przychodami. Każdemu nawet najmniejszemu przedsiębiorcy zdarza się wystawiać faktury. Ręczne wypisywanie faktur już dawno przeszło do lamusa, a na ich miejsce wskoczyły programy do faktur, które praktycznie całą pracę wykonują same.

2: Masaż w biurze idealny dla pracujących w pozycji siedzącej
Masaż w biurze to nowoczesny sposób na masowanie osób, które pracują o wiele godzin w pozycji siedzącej. Praca biurowa wiąże się bowiem z siedzeniem ci najmniej osiem godzin dziennie w pozycji, która jakby by popatrzeć nie jest naturalna dla człowieka.

3: Biuro rachunkowe czy to się opłaca?
Zapewne, jeśli jesteś właścicielem firmy zastanawiałeś się nad tym, czy współpraca z biurem rachunkowym jest opłacalna? W tym artykule spróbuję trochę odpowiedzieć na to często zadawane pytanie.

4: Jak oszczędzać w firmie ?
Firma to słowo, które budzu wiele emocji u każdego, kto miał okazję ją prowadzić. Każda firma aby prosperować musi minimalizować comiesięczne koszty stałe, wiele ludzi próbuje jednak nieumiejętnie, a oszczędności w firmie można bardzo łatwo wdrożyć.

5: Jak możemy uzyskać zdalny dostęp do dokumentów służbowych?
Nowoczesne rozwiązania IT przeznaczone dla firm z sektora MŚP pozwalają pracownikom na jednoczesną pracę na tych samych dokumentach. Jest to znaczne ułatwienie pracy, które nie wiąże się dla przedsiębiorcy z dużym wydatkiem – w zależności od wyboru technologii może to być koszt w okolicach 1,4 zł dziennie na pracownika.

6: Twoje biuro - czego nie powinno w nim zabraknąć?
Istnieje wiele czynników mających wpływ na to, jak będzie funkcjonowała nasza firma, doświadczenie sugeruje przy tym, aby nie rozpatrywać ich w oderwaniu od siebie.

7: Dlaczego w 2014 roku praca księgowego będzie bardziej ceniona?
Praca w księgowości jest nie tylko synonimem wysokich zarobków i prestiżu zawodowego. To także duża odpowiedzialność przed pracodawcą, ale i… przepisami prawnymi. W tej ostatniej kwestii bieżący rok przyniesie dużo zmian, szczególnie tych związanych z VAT.

8: Zarządzanie danymi a aktualizacja systemu informatycznego
Windows 8.1 wprowadził zmiany zauważalne nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale i dla administratorów i specjalistów z branży IT. Nowa wersja oprogramowania jeszcze lepiej wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa wyposażone we własne, wewnętrzne sieci.

9: Dyskretne dodatki do biznesowego dress code
Dress code w skrócie można opisać jako zbiór podstawowych zasad, do których należy dostosować się podczas wybierania stroju do pracy czy na ważniejsze spotkania biznesowe.

10: Gdzie kupić obuwie robocze?
Buty, jakie znajdziemy na rynku, dzielą się na trzy główne kategorie. Są to buty do codziennego użytkowania, obuwie wyjściowe oraz obuwie ochronne. Inny podział to obuwie dziecięce, młodzieżowe, damskie i męskie.


Strona 1 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.