Public Relations


1: Reklama na Facebooku
Dziś wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez odwiedzenia swojego profilu w serwisie społecznościowym. Taka tendencja musi zostać prędzej czy później wykorzystana przez reklamodawców.

2: Dolny Śląsk kształci specjalistów reklamy, brandigu i public relations
W dobie dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii oraz komunikacji rosną potrzeby firm w obszarze kreowania wizerunku marki. Stawia to bowiem kolejne wyzwania przez agencjami marketingowymi, które w celu spełnienia oczekiwań rynku muszą dysponować odpowiednio wykwalifikowanym zespołem pracowników.

3: Magiczne słowo - ekologia
Życie w duchu eko to nie tylko sortowanie odpadów, czy specjalna dieta, ale przede wszystkim życie zgodnie z naturą i energooszczędność. FAAC - światowy lider w rozwiązaniach z dziedziny automatyki przyjął postawę proekologiczną.

4: FAAC uczestnikiem Kongresu Stolarki Polskiej
16 i 17 maja w Wolborzu odbywał się IV Kongres Stolarki Polskiej. Jedna z najważniejszych imprez, przyciągająca co roku przedstawicieli firm i instytucji działających w branży stolarki otworowej, goszcząca dziennikarzy polskich i zagranicznych oraz władze lokalne, samorządowe i wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć firmy FAAC Polska.

5: Wiśniowski na IV Kongresie Stolarki Polskiej
W dniach 16 i 17 maja w Bronisławowie odbyła się IV edycja Kongresu Stolarki Polskiej. W spotkaniu uczestniczyło ponad dwustu gości - przedstawicieli producentów stolarki otworowej. Jednym z partnerów wydarzenia była firma WIŚNIOWSKI.

6: Sukces firmy deweloperskiej Diamond Properties
Firma deweloperska Diamond Properties rozpoczęła swoją działalność już w 2005 roku. Przez lata pracy zdobyła nie tylko wysoką pozycję w branży deweloperskiej ale również ogromne zaufanie inwestorów, którzy są zainteresowani kupnem lokali mieszkalnych.

7: Konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips
Platforma Smart TV, MiraCast, system Ambilight czyli konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips Te i inne osiągnięcia techniczne i perełki designu można było oglądać i testować na konferencji „Telewizyjne Show - dom wielofunkcyjny”, która odbyła się 10 maja w warszawskim Wawrze.

8: Czas na szlaban
Pojawia się coraz więcej zamkniętych osiedli, coraz częściej również decydujemy się na ograniczenie ruchu pojazdów nieupoważnionych na posesjach, więc decydujemy się na szlaban. Jaki wybrać?

9: Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty
Konkurs Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty. Jury podjęło decyzję i wyłoniło zwycięzcę. Najlepszy projekt wykonała Magdalena Olesek z Myślenic.

10: Jak zautomatyzować bramę garażową?
Nawet jeśli, w ramach oszczędności przy budowie domu, zdecydowałeś się na ręcznie otwieraną bramę, zautomatyzowanie jej jest łatwe, nawet przy niskim budżecie. Podpowiadamy jak to zrobić.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.