Szkolenia


1: Dla kogo przeznaczone są kursy z rehabilitacji?
Szkolenia z rehabilitacji są dziś bardzo popularne, jednak czy każdy może wziąć udział w kursach tego typu? Jakie wymogi trzeba spełnić, by móc zostać uczestnikiem szkolenia?

2: Kaizen, czyli jak doskonalić swoje działania?
Kaizen jest podejściem zaprojektowanym w celu rozwoju oraz realizacji różnorodnych projektów mających na celu udoskonalenia pracy danego przedsiębiorstwa.

3: Kto się powinien szkolić?
Każdy kto prowadzi swoją firmę, prędzej czy później natknie się na obowiązek złożenia w Krajowym Rejestrze Sądowym jakiegoś wniosku. Formularze, które trzeba przy tym wypełnić niestety do najprostszych nie należą.

4: Rozwój kwalifikacji firmowych
Przedsiębiorstwa w kraju muszą rywalizować nie tylko z podmiotami krajowymi, ale także międzynarodowymi. Z tego powodu należy wzmacniać stale potencjał wewnętrzny prowadzonej organizacji komercyjnej.

5: Warszawa i Kraków, czyli konferencje na najwyższym poziomie
Rozwój każdej firmy w dużej mierze zależy od jej pracowników. Im bardziej wykwalifikowani, fachowi i kompetentni tym szybciej możemy liczyć na sukcesy, udane transakcje i owocne umowy.

6: Jak oceniać rzetelnie - ocena 360
Rzetelna ocena przy pomocy nowoczesnych metod analizy i diagnozy kompetencji użytkowników, nie jest prosta, ale daje duże możliwości. Przykładem narzędzia, w firmie o wysokiej kulturze oceny, jest ocena 360.

7: Mieszkania na wynajem – czy warto?
„Nie wierzę w emeryturę z ZUS-u” – te słowa Waldemara Pawlaka zawierają istotną prawdę – emerytura jest czymś, w co można wierzyć lub nie. Nie jest ani dotykalna, ani mierzalna, ani przewidywalna, można ją jedynie szacować i w nią … wierzyć.

8: Kurs manicure – jak dobrać ten idealny?
Planujesz pracę w zawodzie manicurzystki? Jest on dzisiaj coraz popularniejszy, co w dużej mierze wynika z faktu, że kobiety zwracają bardzo dużą uwagę na swoje dłonie, starając się je pielęgnować jak najlepiej.

9: Jak zostać dietetykiem?
Praca jako dietetyk jest dzisiaj coraz popularniejsza i tę drogę rozwoju wybiera wiele osób. Ma to między innymi związek z tym, że dużo z nas zwraca uwagę na kwestie zdrowego odżywiania się, pragnie odchudzać się i cieszyć ze szczupłej sylwetki.

10: Czy warto się szkolić?
Szkolenia zawodowe to jeden z wielu sposobów na powiększenie swoich kwalifikacji do pracy. Jednak czy warto w nie inwestować i co tak na prawdę one nam dają?


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.