Zarządzanie firmą


1: Klimatyzacja w biurze - czy warto?
Czasy dużych, upalnych i dusznych pomieszczeń biurowych przechodzą do lamusa. Pracodawcy stawiając na efektywność swoich pracowników, nie zapewniają już tylko kawałka biura do pracy, ale coraz bardziej komfortowe przestrzenie z przyjazną atmosferą.

2: Czy w każdej firmie potrzebny jest system ERP?
Jeżeli planujesz poprawić funkcjonowanie w swojej firmie, zredukować koszty administracyjne czy mieć lepszy dostęp do wszelkich danych, to koniecznie postaw na systemy erp. Takie systemy zarządzania dostępne pod adresem firmy, to szansa na rozwój przedsiębiorstwa.

3: Opłacalna rejestracja czasu pracy podwładnych
Co pewien czas są takie szczególne sytuacje, że nasi pracownicy mający przebywać na stanowisku pracy konkretną liczbę godzin, nie wywiązują się ze swoich zobowiązań zawodowych lub zakłamują fakty w sprawie czasu pracy.

4: Masaż biurowy – jakie ma zalety?
Masaż w biurze to zabieg, który ma celu zarówno profilaktykę, jak i relaksację. Jest on wykonywany jak sama nazwa wskazuje w miejscu pracy pracownika, czyli w biurze. Do tego celu wykorzystuje się takie elementy jak specjalnie to tego celu przygotowane krzesełko.

5: Wskaźniki efektywności w prawidłowym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa
Efektywność stanowi przede wszystkim poziom wykonania, rezultat podjętych działań, które można opisać jako stosunek uzyskanych efektów do nakładów poniesionych, aby dany rezultat osiągnąć.

6: Wystawianie faktur - jak to zautomatyzować?
Wystawianie faktur jest jedną z najbardziej czasochłonnych czynności związanych z prowadzeniem firmy. Okazuje się przy tym, że jest to czynność o szczególnej wadze.

7: Bezpieczeństwo danych, a outsourcing IT
Personel kierowniczy każdego zakładu pracy mający w posiadaniu własną sieć IT powinien zawsze zadawać sobie dwa zasadnicze zagadnienia. Pierwsze, najważniejsze, obejmuje bezpieczeństwo przetrzymywanych danych i ich cyrkulacji. Drugie, nie mniej znaczące, tyczy się kosztów ponoszonych z tytułu należytego zachowania zaplecza IT.

8: Czy praca poza biurem może być efektywna?
Prowadzenie firmy wymaga od właścicieli dużej mobilności. Podczas spotkań z klientami bardzo często konieczne jest zajrzenie do dokumentów, których w danej chwili nie mamy przy sobie, a które zapisaliśmy np. na naszym firmowym komputerze.

9: Program do fakturowania w przedsiębiorstwie handlowym
Przedsiębiorcy pracujący w usługach, nawet ci trochę więksi, nie mają zwykle wielkiego problemu z fakturowaniem i wystawianiem rachunków. Poniżej dowiesz się dlaczego.

10: Technologie XXI wieku wspierające działalność firm
Technologia wkracza w coraz to nowe obszary naszego życia. Na dobre zakorzeniła się również w biznesie. Dotyczy to nie tylko dużych firm i korporacji, ale także małych, nawet jednoosobowych przedsiębiorstw.


Strona 1 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.