Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
1: Kilka rad jak polepszyć bezpieczeństwo domowników i mienia
Dom to nasz azyl, tutaj nie mamy prawa czuć się niekomfortowo czy niepewnie. Ma to być miejsce, o którym wszyscy domownicy myślą ciepło i do którego chętnie wracają. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

2: Praca w domu? Multum obowiązków
Codzienne życie pani domu, czyli kobiety, która nie pracuje zawodowo wbrew pozorom wcale nie jest łatwe. Wiele osób w tym przede wszystkim wielu mężczyzn uważa, że kobieta, która zajmuje się domem i wychowywaniem dzieci ma wiele wolnego czasu i tak naprawdę nic szczególnego nie robi.

3: Pełnosezonowy balkon
Wielu osobom się wydaje, że w okresie jesienno-zimowym balkony do niczego się nie przydają, że stoją bezczynnie strasząc wszystkich swoim wyglądem. Nic bardziej mylnego. Sezon czy nie sezon, na balkonie zawsze może być ciekawie.

4: Ciekawe sposoby na odnowienie ścian
Jeśli Wasze ściany straciły swoją dawną świeżość, warto nieco je odświeżyć i nadać im nowy wygląd. Współcześnie dostępnych jest tak wiele różnych metod szybkiego odnawiania ścian – że często możemy uzyskać ciekawe efekty bez konieczności wykonywania długotrwałego remontu. Oto kilka z nich.

5: Jak zaaranżować biuro?
Biuro to miejsce, w którym ciekawy styl powinien być zrównoważony przez praktyczne i funkcjonalne rozwiązania – a wszystko to na tyle subtelnie, by nie spłoszyć skupienia i weny. O czym powinniśmy pamiętać, aranżując miejsce do pracy?

6: Odkurzacz dla alergika - jaki wybrać
Alergia to prawdziwa plaga XXI wieku. Ocenia się, że tylko w Europie cierpi na nią ponad 15 milionów osób. W Polsce ten problem dotyczy niemal co 10 dziecko w Polsce. Sytuacja jest poważna, a walka z alergenami do łatwej nie należy.

7: Biokominki
Bardzo wielu z nas marzy o posiadaniu w swoim domu kominka. Niepowtarzalny klimat i ciepło żywego ognia są bardzo kuszące. Niestety nie we wszystkich wnętrzach możliwa jest instalacja tradycyjnego kominka czy kozy. Na szczęście istnieje rozwiązanie zastępcze. Możemy w miejsce tradycyjnego rozwiązania, postawić biokominek!

8: Jak urozmaicić ścianę w salonie
Dekoracja pokoju dziennego nie jest łatwym zadaniem. Elementy zdobnicze nie mogą przytłaczać przestrzeni ani być zbyt nachalne. Muszą być za to dobrze dopasowane do przestrzenni i panującego w niej wystroju oraz sprzyjać relaksowi.

9: W jaki sposób oświetlić wejście do domu?
Najbliższe kilka miesięcy to czas, w którym dni są bardzo krótkie. Często zdarza się, że wychodzimy z domu gdy na dworze jest jeszcze szaro, a wracamy już po zmroku. Dlatego warto zadbać o odpowiednie oświetlenie wokół domu, aby nie narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwa.

10: Grudzień bez świątecznego szaleństwa – czy to w ogóle możliwe?
Nikogo nie dziwią już chyba choinki i ozdoby świąteczne, które w galeriach handlowych pojawiają się zaraz po 1. listopada. W tym czasie nikt nie myśli jeszcze o przygotowaniach do świąt, a większość z nas bożonarodzeniowe zakupy zostawia sobie na ostatnią chwilę.


Strona 1 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.