Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
91: Gdzie suszuć ubrania
Mając małe mieszkanie, bardzo często nie mamy możliwości zakupu pralko-suszarki. Z racji małych gabarytów łazienki, często wybieramy wąską pralkę ładowaną od góry. Mimo iż ich rozmiary są niewielkie, wielkością bębna dorównują niejednej pralce ładowanej od przodu. Gdzie zatem wywiesić stos świeżo wypranych ubrań?

92: Garderoba, dobry pomysł
Kiedyś w każdym domu znajdowało się: kilka pokoi, łazienka, kuchnia, a także jakiś korytarz i kotłownia. Zazwyczaj pomieszczenia te były wielkie i nieustawne powodowało to, że było ich mało, mimo że powierzchnia budynku była dość konkretna.

93: Stół w kuchni może być, ale niekoniecznie
W dzisiejszych czasach, niektóre pomieszczenia w domu czasem w ogóle nie przypominają takiego miejsca, do którego są one przeznaczone. Wszystko to za sprawą tego, że świat idzie do przodu i zmienia się moda, w każdej branży.

94: Zbiorniki hydroforowe – co warto o nich wiedzieć?
Uzdatnianie wody jest procesem kluczowym dla naszych domów, a tym procesie z pewnością pomóc nam mogą zbiorniki hydroforowe. Są to urządzenia stosunkowo młode i nowoczesne. Czy warto rozważać w ogóle ich zakup? Co warto o nich wiedzieć?

95: Szpadle, łopaty i szufle – co za różnica?
Wszystkie te narzędzie bez wątpienia powinny być podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego, nawet takiego, które posiada jedynie dość małą, prywatną przestrzeń podwórkową.

96: Dlaczego warto zainwestować w ocieplenie budynku?
Jeśli przez lata zmagasz się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Stale masz wrażenie, że ciepło po prostu ucieka z domu, jest zimno niezależnie od tego jak bardzo starasz się go nagrzać.

97: Zalety wodnego centralnego
Dziś ludzie przede wszystkim lubią żyć w komforcie, co sprawia, że czują się naprawdę świetnie. Na tego rodzaju sposób życia składa się naprawdę bardzo wiele czynników, z których jedne są bardziej ważne, inne zaś mniej, ale razem tworzą naprawdę miłą całość.

98: Zakup suszarki ogrodowej
Kalendarzowe lato już oficjalnie zawitało do Polski. Nic, tylko się cieszyć, że powinniśmy coraz częściej oglądać na niebie gorące słońce. Te niezwykle przejrzyste i ciepłe promienie sprowadzają na ziemię wiele pożyteczności.

99: Przydatne akcesoria do myjek ciśnieniowych
Myjki ciśnieniowe są urządzeniami, które jak nic innego tak skutecznie pomogą w walce z różnego rodzaju zabrudzeniami. Kto raz posmakował ich mocy, tego nie trzeba przekonywać, że to maszyny, na które warto postawić.

100: Storczyk – jeden z cudów orchidei
Do ogrodu, na balkon, do środka, a może na ścieżkę przed domem. Wszędzie sprawdzi się storczyk, który będziemy podziwiać z dużą dozą przyjemności. Jeśli chcecie go poznać nieco bliżej, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.


Strona 10 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.