Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
111: Płytki gipsowe wewnątrz domu
PPłytki gipsowe wewnątrz domu są jak najbardziej właściwym rozwiązaniem, zwłaszcza we wszystkich tych przypadkach gdzie nie tylko nasza osoba ma do czynienia z tym wszystkim co wiąże się z oryginalnym jakby na to nie patrzeć wystrojem, ale i również elegancją jedyną w swoim rodzaju.

112: Zastosowanie pilarek do drewna
Człowiek korzysta z wielu sprzętów służących do prac z drewnem. Niektórymi posługujemy się do pozyskiwania drewna, czyli wycinania go czy to na skalę przemysłową czy indywidualnie, a inne wykorzystujemy do obróbki drewna.

113: Ogrodzenia z betonu - zalety takiego rozwiązania.
Od jakiegoś czasu wyjątkowo popularne zaczynają być ogrodzenia z betonu. Jeszcze parę lat temu miały one zwykle kształt nie do końca kształtnych, ciężkich słupków, jakie bardziej straszyły niż zdobiły.

114: Zaprawa klejąca, czyli coś, co warto posiadać w domu
Choć każdy z nas dąży do pozyskania idealnego domu, doskonale wiadomo, że każdego dnia może się coś przytrafić, co koniecznie wymaga reperacji. Nie zawsze jednak tego rodzaju usterki wymagają interwencji fachowców.

115: Zakup huśtawki ogrodowej
Kiedy wielkimi krokami zbliża się upalne lato najczęściej myślimy już o urlopie, o wyjeździe w dalekie zakątki świata, aby odpocząć od pracy i wszystkiego co ściśle związane z naszym życiem codziennym. Urlop jednak może być też udany, kiedy odpoczywamy we własnym domu, w końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

116: Zastosowanie myjek ciśnieniowych
Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które mogą się okazać niezbędne w wielu miejscach, o czym wiele osób po prostu zapomina. Dzięki nim czynności takiej czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni zewnętrznych i nie tylko nie jest już znaczącym problemem, a wręcz odwrotnie – staje się dziecinnie proste, a nawet przyjemne.

117: Fenomen krasnali ogrodowych
Skąd w ogóle wzięła się taka tradycja i dlaczego jest tak popularna? Jak, gdzie, po co, na co powstały słynne krasnale ogrodowe, które najczęściej możemy spotkać jadąc samochodem, zazwyczaj przy głównych drogach mijając stoiska, często bardzo spore z całą masą małych i kolorowych krasnali.

118: Wybór okien dachowych
Dobry wybór okien dachowych i ich rozmieszczenia w naszych domach jest niezwykle kluczowy, aby możliwie jak najlepiej funkcjonowało w nim poddasze.

119: Szczegóły w twoim wnętrzu
W aranżacji wnętrz bardzo ważną rolę odgrywają szczegóły. To wykończenia często decydują o tym jakiej jakości mamy wnętrze. Niektóre z wykończeń rzucają się w oczy co może skutkować, tym, że efekt jaki zastosowaliśmy jest niewidoczny lub traci na swoim blasku. Warto zatem zadbać o szczegóły.

120: Wybór firmy wykonującej ocieplenie domu
Gdy zdecydowaliśmy się zainwestować w ocieplenie domu, aby potem móc wiele oszczędzić na opłatach za ogrzewanie, mamy już ważną decyzje za sobą. Jednak wybór firmy, która wykonuje izolacje budynków jest decyzją znacznie trudniejszą.


Strona 12 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.