Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
121: Obróbka za pomocą skrawania
Obróbka skrawaniem to specjalna obróbka polegająca na zdejmowaniu małych części obrabianego materiału. Obróbkę tą możemy podzielić na typy. Pierwszym będzie obróbka wiórowa, która przeprowadza się na obrabiarkach.

122: Jak wyczyścić przypalony garnek?
Po przypaleniu garnka z reguły odstawiamy go nawet na kilka dni po to, aby zabrudzone miejsce dobrze się odmoczyło, dzięki czemu z jego usunięciem poradzilibyśmy sobie później o wiele szybciej.

123: Kropelka do kropelki czyli nawadnianie kropelkowe
To system nawadniania, o którym warto mówić nieco więcej, ponieważ sprawdzić się może w niemal każdym wydaniu i zastosować go jesteśmy w stanie w wielu miejscach.

124: Jaki opryskiwacz będzie dla mnie najlepszy?
Na rynku mamy do czynienia z dokładnie czterema rodzajami tych urządzeń, ale najczęściej spotkać możemy dokładnie trzy, ponieważ jeden z nich, czyli tak zwane opryskiwacze wózkowe są jeszcze nieco mało dostępne. Są to najbardziej nowoczesne spośród wszystkich opryskiwaczy i nie zdążyły się jeszcze spopularyzować.

125: Bezpieczny dom
Każdy powinien posiadać takie miejsce, w którym czuje się bezpiecznie. Dom jest właśnie takim miejscem, ale czasem nieodpowiednia decyzja może przyczynić się do zachwiania poczucia bezpieczeństwa w domu. Co ciekawe samą przyczyną mogą stać się nawet okna.

126: O rury też trzeba dbać!
O wszystko trzeba dbać, o rury także. Zasada wydaje się prosta, a jednak, często okazuje się, że kanalizacja w domu zostaje zapchana. Wówczas wydobywa się z niej nieprzyjemny zapach, a użytkowanie jest utrudnione.

127: Rodzaje parasoli ogrodowych
Przydatnym dodatkiem mebli w ogrodzie lub na tarasie są chroniące przed słońcem, deszczem oraz niesionymi przez wiatr drobinami parasole. Zapewniając przyjemny cień podczas towarzyskich spotkań w urokliwej scenerii ogrodowej, lub też chroniące przed delikatnym letnim deszczem.

128: Rodzaje noży do kosiarek
Różne rodzaje kosiarek wymagają zastosowanie różnych noży, różnice nie są zbyt wielkie z uwagi na podobną funkcjonalność, ograniczają się do wielkości, ciężaru oraz rozstawu otworów montażowych. Noże do kosiarek są dość odporne na uszkodzenia, toteż niezbyt często jesteśmy zmuszeni do ich wymiany, szczególnie w przydomowym zastosowaniu.

129: Jaki leżak na działkę?
Coraz cieplejsze dni zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu, wśród mebli w ogrodzie i na działce nie może zabraknąć leżaka. Zapewnia on komfort i odpoczynek po ciężkim dniu pracy na działce. Możemy się na nim wygodnie ułożyć z książką lub filiżanką herbaty, albo zwyczajnie cieszyć się otaczającą zielenią i słuchać świergotu ptaków.

130: Elementy ogrodzeniowe na działce
Do wyznaczania granic działki wykorzystuje się różnorakie ogrodzenia i płoty, są one wysokie i solidne, za zadanie mają zapewnienie intymności i zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Chcąc ogrodzić część działki, np. rabatki czy grządki, możemy wykorzystać w tym celu, niewielkie dekoracyjne płotki, wykonywane z różnych materiałów.


Strona 13 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.