Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
131: Leroy Merlin radzi
Nawet nowo wybudowany dom po niedługim czasie intensywnego eksploatowania wymaga przeprowadzenia remontu.Nieskomplikowane prace remontowe może przeprowadzić w zasadzie każdy, bez konieczności zlecania ich wykonania profesjonalnym firmom budowlanym, które zazwyczaj nie są tanie.

132: Rodzaje klimatyzatorów domowych
Lato w naszym klimacie nie trwa zbyt długo, jednak z roku na rok dają się nam we znaki coraz większe upały, z tego też powodu coraz powszechniejsze staje się stosowanie klimatyzatorów, nie tylko w biurowcach, ale i prywatnych domach czy nawet mieszkaniach.

133: Dowiedz się jak samodzielnie przeprowadzić remont
Jedynie w największych aglomeracjach miejskich znajdziemy duże sklepy budowlane, które sprzedają najwyższej jakości materiały, świadczą usługi montażowe i transportowe, a nawet oferują porady, które zostały opracowane przez specjalistów z branży budowlanej, ogrodniczej czy też tych zajmujących się aranżacją wnętrz.

134: Skorzystaj z wirtualnych porad
Aby zadowolić każdego klienta, markety budowlane muszą ciągle rozszerzać zakres swoich usług. Obok dostępnego w sprzedaży asortymentu wysokiej jakości materiałów budowlanych, wykończeniowych, aranżacyjnych czy ogrodniczych, oferują też różnego rodzaju praktyczne porady.

135: Praktyczne porady remontowe znajdziesz też w sklepie internetowym
Aby skorzystać z porad fachowców, posiadających szeroką wiedze z zakresu prac remontowo-budowlanych, wcale nie musisz udawać się do wybranego marketu budowlanego. Teraz przydatne informacje znajdziesz też w wirtualnych sklepach.

136: Jak wybrać odpowiednią kolorystykę wnętrz?
Coraz częściej zamiast korzystać z dość drogich usług, jakie świadczą profesjonalne firmy budowlane, wiele osób samodzielnie wykonuje nieskomplikowane prace remontowe oraz aranżacyjne swoich lokali mieszkalnych.

137: Dekoracyjne doniczki balonowe
Balkon pełen kwiatów i zieleni to przyjemne miejsce na filiżankę kawy i chwile relaksu oraz doskonały sposób na uatrakcyjnienie widoku z okna. Aby to osiągnąć wystarczy obsadzić kilka doniczek roślinami i zapewnić im prawidłowe nawodnienie. Odpowiednio dopasowane do kolorystyki elewacji, będą stanowić dodatkową dekoracje.

138: Zastosowanie śrub rzymskich
Szczególnym rodzajem śrub, są śruby rzymskie, stosowane do naciągów przy różnego rodzaju konstrukcjach. Ze względu na przenoszone duże naprężenia, muszą one być niezmiernie wytrzymałe i odporne. Stosowanie na wolnym powietrzu wymusza dużą odporność na warunki atmosferyczne.

139: Rodzaje wertykulatorów
Wertykulacja, zwana również koszeniem pionowym, jest bardzo korzystnie wpływającym na trawnik zabiegiem. Polega ona na nacięciu darni kolcami, powodując zruszenie warstwy korzeniowej, a co za tym idzie lepsze jej dotlenienie. Wpływa ponadto pobudzająco na krzewienie trawy oraz usuwa z jej powierzchni resztki obumarłej roślinności i mech.

140: Jak dobrać kosiarkę elektryczną do posiadanego trawnika?
W celu zapewnienia sobie pięknego zielonego, dywaniku w ogródku, potrzebna będzie kosiarka. W zależności od powierzchni trawnika wybierzemy elektryczną albo spalinową.


Strona 14 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.