Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
141: Leroy Merlin proponuje klientom praktyczne porady i usługi montażowe
Jednym z czynników, który zniechęca wiele osób do przeprowadzenia koniecznego remontu mieszkania, jest sam fakt poszukiwania profesjonalnej ekipy budowlanej.

142: Jak szybko wykonać drewniana posadzkę na tarasie lub balkonie?
W większości posadzki kojarzą się nam z armaturą ceramiczną lub kamienną, coraz częściej jednak tarasy lub balkony wykładane są specjalnie przygotowywanymi elementami z drewna. Zapewniającymi dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz sprawiającymi przyjemne wrażenie ciepła.

143: Jak zwiększyć komfort wypoczynku w ogrodzie?
Ogród czy taras dają nam możliwość relaksu i wypoczynku po ciężkim dniu, są także miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich, przyjemniej przecież spędzić czas na świerzym powietrzu wśród zieleni niż w czterech ścianach.

144: Basen rozporowy czy stelażowy, jaki wybrać?
Wybór basenu spełniającego nasze oczekiwania musi uwzględniać różne kryteria, a mianowicie musimy posiadać odpowiednią ilość miejsca na jego postawienie, rozmiar powinien być dopasowany do ilości oraz wieku osób z niego korzystających. Ponadto musimy wziąć pod uwagę konieczność zamontowania dodatkowego wyposażenia eksploatacyjnego.

145: Znany hipermarket budowlany udziela w sieci praktycznych porad
Prace związane z przeprowadzeniem remontu zazwyczaj rozpoczynają się z pierwszym powiewem wiosny, kiedy na dworze robi się cieplej i każdy myśli o dużych zmianach.

146: Gdzie wykorzystać płot lamelowy?
Tradycyjne ogrodzenia są ciężkie, drogie, a ich zmiana wymaga dużych nakładów pracy i środków. Sposobem na odnowienie wizerunku ogrodzenia lub jego odświeżenie jest montaż lekkich przęseł, poprawią one również estetykę ogrodzenia z siatki.

147: Rodzaje suszarek ogrodowych
W ciepłe dni ogród jest idealnym miejscem do rozwieszenia prania, zapewniając mu szybkie schnięcie i przyjemny zapach. Sklepy oferują bogaty wybór suszarek, które możemy wykorzystać w przydomowym ogrodzie, niektóre są typowo ogrodowymi, inne uniwersalne, umożliwiają wykorzystanie zarówno w domu jak i na zewnątrz,

148: Zastosowanie podkaszarek
Każdy ogrodnik czy działkowiec potrzebuje sprzętu do przycinania trawnika, aby jak najbardziej dopieścić swój teren zielony. Niekiedy wystarczająca okazuje się kosiarka, zdecydowanie częściej do utrzymania trawnika na pożądanym poziomie potrzebna będzie podkaszarka.

149: Bezpieczny dom z sejfem!
Bezpieczeństwo w domu to podstawa. Szczególnie powinno się o nie zadbać, jeśli nasz dom wypełniony jest kosztownymi przedmiotami: biżuterią, pieniędzmi.

150: Jak wybrać dobrą farbę elewacyjną?
Malowanie elewacji ma nadać posesji ostateczny wygląd oraz zabezpieczyć mury przed czynnikami zewnętrznymi. W zależności od rodzaju zastosowanego tynku mamy do dyspozycji kilka rodzajów farb, zróżnicowanych pod względem właściwości i cen.


Strona 15 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.