Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
161: Jak bezpiecznie używać drabiny przystawnej?
Drabiny przystawne są najbardziej popularnym i najprostszym typem drabin. Nie są zbytnio skomplikowane, a w dodatku są lekkie i łatwo można je przenieść. Zmieszczą się także w każdym miejscu.

162: Przepis na udane, zimowe wieczory
Gdy zima złowieszczo kradnie nasze ciepło i zabiera drogocenne słońce – nie musimy się na to godzić. Wypowiedzmy wojnę zimowemu marazmowi i zadbajmy o to, aby wykorzystać długie, chłodne wieczory na małe przyjemności. Oto kilka pomysłów na miłe przetrwanie zimy dla miłośników domowego ciepełka.

163: Montaż umywalki
Montowanie umywalki nie musi należeć do trudnych czynności. Mając odpowiednie narzędzia i wiedzę możemy całkowicie samodzielnie wykonać jej montaż. Oto kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci przejść przez to zadanie bez żadnych problemów.

164: Nowoczesne kominki elektryczne
Nie ma nic piękniejszego jak mroźny zimowy wieczór za oknem, a my siedzimy w salonie, obok tlącego się kominka opowiadamy sobie bajki i pijemy gorącą czekoladę.

165: Zimowy sezon na dekoracje wnętrz
Zima to doskonały czas na pobudzenie swojej kreatywności i aktywne porządkowanie i dekorowanie swoich wnętrz. Nie popadajmy w twórczy sen zimowy i wykorzystajmy długie wieczory do upiększania swojej przestrzeni.

166: Jak wybrać lodówkę - kilka wskazówek
Wybór lodówki to działanie tylko pozornie proste. Kłopoty i wątpliwości przy wyborze rodzi tradycyjny problem – liczba dostępnych modeli na rynku powoduje, że zaczynamy się zastanawiać, czego tak naprawdę potrzebujemy.

167: Atak na mole!
Mole w domu to zawsze jest niemiła niespodzianka. Najtrudniej wytępić mole spożywcze, bywa jednak że i mole ubraniowe na długi czas potrafią zagościć w naszej szafie.

168: Co nam daje klimatyzacja
Jeśli zależy nam na korzystaniu z klimatyzatorów musimy wybrać firmę jaka zamontuje nam takie urządzenia. Warto jest samemu poczytać między innymi o tym z jakich klimatyzatorów możemy korzystać.

169: Jak wybrać działkę pod budowę domu?
Marzysz o własnym domku z ogródkiem, w którym mógłbyś odpocząć i cieszyć się spokojem z dala od zgiełku miasta? Marzenia są w zasięgu ręki. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią działkę pod budowę.

170: Szybkie porządki w kuchni
Porządkowanie miejsca, które brudzi się tak szybko jak kuchnia nie należy raczej do przyjemności. Wystarczy, że nie uprzątniemy naczyń po obiedzie czy kolacji, nie wymyjemy kuchenki czy nie pochowamy wszystkich produktów na właściwe miejsce, a już nasze „centrum domowego ogniska” zmienia się w istne pobojowisko…


Strona 17 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.