Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
11: Domowy niezbędnik, czyli narzędzia
Ileż to razy każdemu z nas zdarzało się, że chcąc wykonać jakieś domowe prace i naprawy, okazywało się, ze musimy odstąpić od tego zadania. Bardzo częstym powodem takiej kapitulacji jest brak odpowiednich narzędzi. Żeby nie dzwonić za każdym razem do wujka majsterkowicza czy nie wzywać na pomoc tatę, warto jest zaopatrzyć domowy warsztat w kilka narzędzi, które zawsze znajdą zastosowanie.

12: Gwarancja ciepłej wody – jaki podgrzewacz wybrać?
Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania w mieszkaniu, w którym nie ma dostępu do ciepłej wody. Nawet jeżeli nie mamy ciepłej wody miejskiej, to powinniśmy zamontować w domu ogrzewacz, który zapewni nam dostęp do niej.

13: Czym najlepiej odśnieżać podwórko?
Zima za pasem, więc warto już teraz przygotować się na rozpoczęcie sezonu odśnieżania. Rozwiązaniem dla osób, które mają już dosyć żmudnego i czasochłonnego usuwania śniegu przy pomocy łopaty, jest zakup profesjonalnej odśnieżarki. Na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń, które pozwalają na skuteczne i szybkie odśnieżanie.

14: Do czego dopasować drzwi wewnętrzne?
Urządzając mieszkanie staramy się, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły harmonijną całość. Wybierając drzwi wewnętrzne możemy jednak stanąć przed dylematem, do czego tak naprawdę powinniśmy je dopasować.

15: Charakterystyka i zastosowania piaskowca
Jakie są właściwości piaskowców, do czego się je stosuje, gdzie w Polsce są wydobywane i jaka jest ich charakterystyka – te i inne ciekawostki na temat tych popularnych skał.

16: Czym jest fotowoltaika?
Rosnące koszty paliw kopalnych sprawiły, że nasza cywilizacja już od wielu lat poszukuje alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Obecnie za jedną z najskuteczniejszych metod zastępowania węgla, ropy i gazu ziemnego uchodzi fotowoltaika.

17: Ciekawe rozwiązanie - ogród zimowy
Wśród nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, które mogą wzbogacić bryłę budynku, ważne miejsce należy się ogrodom zimowym, które prezentują się bardzo atrakcyjnie, a jednocześnie są komfortową przestrzenią dla użytkowników.

18: Jak w łatwy sposób usunąć zapachy?
Nieprzyjemny zapach potrafi zepsuć nie tylko powietrze, ale także całą przyjemność przebywania w danym pomieszczeniu. Na szczęście nie brakuje tanich i łatwych sposobów na poradzenie sobie z praktycznie każdym rodzajem fetoru.

19: O czym pamiętać przy termoizolacji domu?
O termoizolacji domu pamięta się zwykle już na etapie przygotowywania jego projektu. To właśnie w tym momencie wybiera się najlepsze rozwiązania, które pozwolą na utrzymanie wewnątrz domu przyjemnej temperatury. Niestety jest to rozwiązanie, z którego może skorzystać tylko niewielka ilość osób.

20: Jak postawić własny dom?
Na początku wspólnej drogi, młodzi ludzie nie są szczególnie wybredni, jeśli chodzi o warunki bytowe. Jednakże z czasem pojawiają się większe potrzeby i wymagania, często rodzą się marzenia o własnym domu.


Strona 2 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.