Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
211: Jak uchronić dom przed pożarem?
Niestety pożary są w dalszym ciągu jednym z najczęstszych zagrożeń, które czyhają na nas we własnym domu. Najwięcej pożarów wybucha w kuchni oraz w pomieszczeniach, gdzie są kominki. Jak zabezpieczyć mieszkanie przez pożarem?

212: Ogród Japoński
Ogród bajek, botaniczny, angielski, chiński, park miniatur, arboretum, park krajobrazowy, rosarium , palmiarnia... Istnieje wiele rodzajów ogrodów. Wszystkie są jedyne w swoim rodzaju. Te znane od lat – a czasem od wieków – zachwycają swoja urodą. Nie trzeba jednak jechać na inny kontynent aby poznać uroki egzotycznych ogrodów...

213: Jak utrzymać łazienkę w czystości?
Łazienka w porównaniu do innych pomieszczeń brudzi się najszybciej. W tej kwestii chyba tylko kuchnia może jej dorównać. Trudno się dziwić – to miejsce z racji swojego przeznaczenia narażone jest na wiele zabrudzeń.

214: Domy modułowe – oszczędność czasu i pieniędzy
Marzenie każdego budującego dom to zbudować go jak najszybciej i jak najtaniej, jednakże wybudowanie domu może zabrać kilka lat. W rzeczywistości to wygląda tak, że trzeba kupić drogie materiały i zatrudnić nierzadko drogą ekipę budowlaną.

215: Projekty domów - przemyśl wybór!
Nie decydujmy się na projekt domu bez dokładnego przemyślenia tego, czego naprawdę potrzebujemy! Być może projekt domu, który właśnie kupili nasi znajomi jest piękny, niedrogi i funkconalny, ale - czy na pewno dla nas?

216: Gdzie polować na okazyjne ceny materiałów budowlanych?
Gdy przymierzasz się do zbudowania swojego wyśnionego domu, chcesz zrobić remont w mieszkaniu czy też po prostu zmienić jego wygląd, ponieważ starsza aranżacja już ci nie odpowiada, wówczas wcale na te cele nie trzeba przeznaczać ogromnej ilości pieniędzy.

217: Podstawowe narzędzia stolarskie, które warto mieć w domu
Gdy lubisz majsterkować, na pewno twój garaż czy też miejsce, gdzie często zajmujesz się różnego rodzaju naprawami czy też tworzeniem ciekawych przedmiotów, pełne jest różnego rodzaju narzędzi.Wiadomo, że każde z nich ma inne przeznaczenie, są one używane bowiem przy obróbce czy też montażu różnego rodzaju materiałów.

218: Wydajne ogrzewanie do domu jednorodzinnego
Jeśli przymierzasz się do budowy domu jednorodzinnego, wówczas zawsze musisz pamiętać o tym, że ważne jest nie tylko to, jak będzie on wyglądał, ale też to, jak będzie się w nim mieszkało i jakie będą koszty jego eksploatacji.

219: Jakie są cechy dobrego internetowego sklepu budowlanego?
Duże zainteresowanie sklepami, które umożliwiają zakup materiałów budowlanych przez Internet jest uzasadnione. Współpraca z nimi pozwala nam oszczędzać czas, nie bez znaczenia jest przy tym i to, że zakupy w Internecie są z reguły tańsze niż te, na które decydujemy się w markecie budowlanym.

220: Nietypowe budownictwo - czyli jakie?
Obecnie najczęściej stosowanym materiałem budowanym jest cegła oraz betonowe bloczki, jednak coraz częściej ze względu modnej ekologii zaczynają pojawiać się także inne opcje zwane alternatywnymi.


Strona 22 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.