Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
221: Szukanie dobrej jakości produktów budowlanych
Jakość produktów budowlanych na jakie zdecydujemy się w naszym domu, będzie miała wpływ między innymi na komfort i wygodę korzystania z naszego domu. Dokonywanie poszczególnych wyborów z naszej strony powinno w związku z tym być jak najbardziej racjonalne.

222: Zakup w internecie drobnych produktów
Zakupy możemy dziś dokonywać w różnych miejscach, w jakich możemy spotkać się z mniej lub bardziej korzystnymi cenami. Ilość miejsc dokonywania sprzedaży, zwanych kanałami sprzedaży wzrosła głównie dzięki możliwością dokonywania zakupów w sieci.

223: [Funk'n'Soul] Jak znaleźć tanie i dobrej jakości materiały budowlane?
Gdy decydujemy się na dokonywanie zakupów materiałów budowlanych, musimy z jednej strony zwracać uwagę na jakość takich produktów, ale nie możemy pomijać w ich przypadku również ceny. Cena w znacznym stopniu jest w stanie wpłynąć na łączne koszty związane, czy to z pracami budowlanymi w naszym domu, ale także wykończeniowymi i remontowymi.

224: Klimatyzacja na lato. Czy warto ja montować?
Kiedy przychodzi lato, zazwyczaj pojawiają się wraz z nim wysokie temperatury, a co za tym idzie, nasze mieszkania nagrzewają się w nieprzyjemny sposób. Problem dotyczy także biur, gdzie praca w niekorzystnych warunkach termicznych może w znaczący sposób skomplikować życie.

225: Jak ścielić łóżko?
Istnieje powiedzenie: jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Jest to oczywiście pewna metafora i nie dotyczy bezpośrednio ścielenia naszego posłania jednak nie należy tej kwestii ignorować. Wygodne łóżko, zaścielone wypraną pościelą oraz dobrze przewietrzona sypialnia są gwarancją dobrego i zdrowego snu.

226: Spa we własnej łazience
Jeśli lubimy być rozpieszczani, wcale nie musimy wydawać fortuny na karnety do SPA. Dzięki odpowiedniej aranżacji łazienki, możemy mieć prawdziwy kącik wodnego relaksu we własnej łazience.

227: Woda w kranie - czy jest wartościowa?
Jakość wody w naszych kranach to bardzo ciekawe zagadnienie. Różni się ona znacznie w zależności od rejonu Polski, co jest odczuwalne choćby w trakcie picia herbaty w czasie urlopu w innym regionie.

228: Po co nam kominy?
Większość inżynierów jest zgodna w tym, że na konstrukcji komina nie należy oszczędzać. Do niedawna podstawową metodą było wybudowanie komina z pełnej cegły i dokładne wyprawienie go w celu zabezpieczenia przed możliwością wydostawania się toksycznych substancji.

229: Opis baterii kuchennej
Wiadomo, że każdy przedmiot można jakoś scharakteryzować. Każdy może mieć cechy wyróżniające go spośród innych i jedne mogą być lepsze od drugich. Jeżeli się na czymś znamy i chcemy dokonać zakupu jakiegoś przedmiotu, zazwyczaj patrzymy więc na jego parametry.

230: Czysta przyjemność w łazience
Łazienka powinna być krainą czystością i relaksem płynącą, dlatego warto dobrze przemyśleć jej organizację i wyposażenie. Warto zorganizować to miejsce tak, byśmy mieli własne SPA tuż pod bokiem.


Strona 23 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.