Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
231: Odśnieżanie posesji zimą
Posiadanie własnego domu jest dla większości z nas marzeniem, które ciężko zrealizować ze względu na olbrzymi budżet, który pochłania. Nic nie zastąpi jednak własnych czterech kątów, bez kłótni sąsiada za ścianą, brudnej, zatłoczonej windy i klatki schodowej, wzdłuż której musimy dźwigać ciężkie zakupy mieszkania.

232: Serwis klimatyzacji to podstawa
Nie da się ukryć, że jedną z najważniejszych kwestii, jak chodzi o klimatyzację, jest zapewnienie sobie dobrego serwisu oraz firmy, która oferuje nie tylko montaż urządzeń klimatyzacyjnych, ale także wszystkie prace konserwacyjne, jakie są z nimi związane.

233: Sprzątać każdy może
Jesienne porządki kojarzą nam się zwykle z grabieniem liści lub innymi pracami w ogrodzie... Kto jednak powiedział, że gruntowne sprzątanie w domu wypada robić tylko wiosną? Efektywna gimnastyka ze szczotką i ścierką nie tylko zaowocuje czystszym lokum, ale może być też świetnym sposobem na przepędzenie jesiennej chandry.

234: Domy z cegły – moda wraca, a wraz z nią oferta w sklepach budowlanych
Od pewnego czasu stawianie budynków z betonu odchodzi do lamusa. Wszyscy wiedzą, że nie jest to najbardziej szczególny sposób budowania. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj w taki sposób powstają wysokie budowle z wielkiej płyty, które nie mają w ogóle do czynienia z jakąkolwiek przytulnością.

235: Plastikowe okna w internetowym sklepie budowlanym
Żeby w domu było ciepło i żeby nie dochodziły do nas odgłosy z ulicy, powinno założyć się odpowiednie okna. Te nie tylko muszą być dźwiękoszczelne i takie, żeby nie przepuszczały powietrza wiejącego z zewnątrz, ale też przede wszystkim muszą być wykonane z odpowiedniego materiału i spoiwa.

236: To znienawidzone ostatnie piętro
Och, ach, ale widok! Zdaje się myśleć osoba, która wjechała windą na ostatnie piętro. Twój znajomy, właściciel tego mieszkania zdaje się nie rozumieć twojego zachwytu.

237: Dekoracja ścian – jak sprawić, że będą one jeszcze piękniejsze?
Nie każdemu do gustu przypadłyby gołe ściany bez żadnych dekoracji na nich, chociaż są osoby, które uwielbiają taki minimalizm. Jednak większość woli, aby ściany zostały czymś przyozdobione. Co można wybrać w takim przypadku?

238: Klimatyzacja w twoim domu
Coraz więcej osób decyduje się na to, aby instalować w swoich domach urządzenia do klimatyzacji. Szczególnie latem przypominamy sobie o nich i szturmujemy sklepy, żeby znaleźć dla siebie coś interesującego.

239: Architektura ogrodowa – co wybrać, aby ogród był piękny?
Chcesz, żeby twój ogród zachwycał wspaniałym wyglądem i spędzanie w nim czasu było dla ciebie relaksem? Wtedy warto poświęcić nieco czasu na to, aby zająć się aranżacją ogrodu, ponieważ tylko wtedy będzie można osiągnąć zamierzony efekt.

240: Jak przechowywać książki?
Masz w domu dużo książek? Zależy ci na tym, aby bezpieczne je przechowywać? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma pomysłami, dzięki którym będzie można stać się właścicielem pięknej biblioteczki, a także cieszyć się tym, że książki będą należycie ochronione.


Strona 24 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.