Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
251: Zlew w wystroju kuchni
Może się wydawać, że nie ma rzeczy, które są ważne, jeśli chodzi o nasze kuchnie, ale owszem jest ich bardzo wiele. Najbardziej liczą się takie meble w naszej kuchni, które są często używane, a tym samym, obok jakich się dość szybko przechodzi.

252: Rodzaje bidetów
Kolejnym ważnym elementem w łazience są bidety. Jest to część armatury łazienkowej. To urządzenie wykonane jest najczęściej z ceramiki sanitarnej i służy przede wszystkim do podmywania się. Bidety stojące są wykorzystywane głównie przez panie.

253: Wybór baterii łazienkowych
Wybór kabiny prysznicowej to nie wszystko. Dotyczy to też urządzeń, jakimi są bidety. Do tych urządzeń potrzebne są również inne, dla przykładu baterie prysznicowe. Dotyczy to właścicieli tylko wtedy, kiedy dokonali już wyboru baterii umywalkowych.

254: Aranżacja łazienki
Wybór odpowiednich urządzeń do danego pomieszczenia nie jest wcale łatwym zadaniem. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że wszystko musi być odpowiednio dobrane, z klasą i powinno pasować do całego pomieszczenia. Ogromne znaczenie ma między innymi kolor.

255: Walka o niższe ceny rachunków
Dzisiejsze czasy nie są najłatwiejszymi dla gospodarstw domowych jeżeli chodzi o finanse. Poprzez kryzys gospodarczy coraz więcej firm zostaje zmuszonych do zamknięcia swoich oddziałów oraz ograniczenia produkcji dóbr, na które nie ma, aż takiego zbytu.

256: Najnowsze technologie zabezpieczające dom
Dom dla każdego z nas powinien być miejscem, w którym możemy oddać się spokojnemu odpoczynkowi i czuć się naprawdę bezpiecznie.

257: Remont czas zacząć
Remontowanie swojego mieszkania wymaga to czasowego przeorganizowania swojego życia i zaangażowania. Jest to też poważna próba charakteru, w czasie której niejeden człowiek stracił entuzjazm siły i – co najgorsze – nerwy. Jak planować remont, by nas nie wykończył?

258: Ekogroszek - sposób na ogrzewanie
Ekogroszek jest paliwem stałym wytwarzanym z węgla kamiennego. Wykorzystuje się go przede wszystkim w celu ogrzewania oraz produkcji energii cieplnej w tzw. piecach retortowych.

259: Pielęgnacja drewnianej podłogi
Wszystko się niszczy i zużywa. Choć nie da się powstrzymać tego procesu, można go spowolnić. Warto to zrobić w przypadku drewnianych podłóg, bo są warte tego, aby jak najdłużej wyglądać pięknie i ozdabiać dom.

260: Tajemnice pięknego tarasu
Taras to nie tylko kilka desek, jakiś fotel, może dwa i trochę kwiatków. Taras to miejsce wyjątkowe. Pozwala nam cieszyć się świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu. Dlaczego nie ma być urządzony ze smakiem?


Strona 26 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.