Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
261: Remontujemy z poradnikami internetowymi
Remont domu jest wykonywany zazwyczaj przez nas co kilka lat. Wtedy też poszukujemy najlepszych materiałów, które nadadzą się do wykorzystania do wykończenia ścian, podłóg, czy tez sufitów.

262: Porady w dziedzinie majsterkowania
Po co liczyć tylko i wyłącznie na swoją wiedzę? Można przecież korzystać z licznych opcji pomocy. W nowoczesnym i postępowym dwudziestym pierwszym wieku taką pomoc można znaleźć przede wszystkim w Internecie. Jak powszechnie wiadomo, jest to najpopularniejsze współcześnie źródło, z którego korzysta mnóstwo obywateli.

263: W poszukiwaniu ogrodnika marzeń
Samotna, nieużywana kosiarka spalinowa z napędem wciąż czeka na swego wymarzonego ogrodnika, który pokocha ją od pierwszego wejrzenia. Jak na razie dobrze się trzyma, ale coraz częściej pojawiają się w jej silniku samobójcze myśli, które każą jej rozłożyć się nie na raty, a na części.

264: Legalne budowanie
Współczesne czasy dla małych i średnich firm stają się coraz trudniejsze. Rosną koszty prowadzenia działalności i często okazuje się, że jest to zwyczajnie nie opłacalne.

265: Dom bezpieczny dla dziecka
Dom, to środowisko, w którym dziecko spędza najwięcej czasu. Niestety, jak pokazują statystyki, wypadki w domu stanowią aż siedemdziesiąt procent wypadków, jakim ulegają dzieci. Dlatego należy zabezpieczyć każdy kąt.

266: Zadbaj o łazienkę
W dzisiejszych czasach łazienka to w pewnym sensie wizytówka domu. Jest to miejsce bardzo intymne, więc już na pierwszy rzut oka może ono nam wiele powiedzieć o właścicielu mieszkania. Właśnie dlatego wiele osób poświęca wiele uwagi na aranżację łazienki.

267: Zestaw bojowy dla miłośnika drewna
Zestaw bojowy dla miłośnika drewna Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami drewnianej podłogi, musimy odwdzięczyć się jej za długoletnią wierność i niezawodność. Najlepszym prezentem dla naszej posadzki będzie zestaw pielęgnacyjny, dzięki któremu jeszcze dłużej będzie w nienaruszonym stanie.

268: Remont jako trener umysłu
Tan kto budował czy remontował swoje lokum, ten wie ile nerwów i energii to kosztuje. Warto potraktować to doświadczenie jako świetny trening naszych zwojów – po takiej remontowej przeprawie, prawdopodobnie nic już nas nie zaskoczy.

269: Gdy sztućce się zabrudzą
Sztućców używa się codziennie. O wszelkie przebarwienia i smugi jest nietrudno. Gdy jednak sztućce zabrudzą się tak, że zwykłe mycie nie pomoże, trzeba spróbować innych sposobów.

270: Zanim sztućce się zabrudzą
Często zastanawiamy się w jaki sposób możemy wyczyścić sztućce, by wyglądały tak jak nowe. Tymczasem jest kilka sposobów na to, by nie zabrudziły się tak, że zwykłe mycie już nie pomoże.


Strona 27 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.