Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
271: Horror w domu
Dom jest uznawany za ciepłe i bezpieczne gniazdko. Jest to jednak pozorne, gdyż według Komisji Europejskiej ponad jedna trzecia poważnych wypadków dzieje się właśnie w zaciszu naszych czterech ścian.

272: Kiedy planujemy budowę domu
Budowa domu jest łatwa tylko w teorii. Dopiero, kiedy zaczyna się załatwianie pozwoleń na budowę, organizowanie materiałów budowlanych pojawia się problem.

273: Zmień kolor na wiosnę!
Wraz z nadejściem wiosny nabieramy ochotę na zmiany. Zmiana fryzury, garderoby, a może zmiana wystroju pokoju lub całego mieszkania? Odpowiednia farba może zmienić nasze mieszkanie nie do poznania.

274: Wprowadź zmiany, które ułatwią oszczędzanie wody
Któż nie chciałby płacić mniejszych rachunków? Ich wysokość nie jest zależna tylko i wyłącznie od liczby osób zamieszkujących dane gospodarstwo domowe. Bardzo duży wpływ mają tu nasze przyzwyczajenia.

275: Jak przyjemnie spedzać czas na świeżym powietrzu przy niewysokich temperaturach.
Każdy posiadacz balkonu lub tarasu chciałby korzystać z niego w pełni wraz z pierwszymi oznakami wiosny. Jednak nie zawsze temperatura jest na tyle wysoka. Grzejniki tarasowe oferują w tym wypadku najlepsze rozwiązanie. A gdzie znaleźć je najszybciej, dowiesz się tutaj.

276: Odśnieżarki – przydatne w...domu!
Wielu ludzi marzy o tym, aby zamieszkać w przestronnym, ładnym domu, najlepiej gdzieś z dala od miejskiego zgiełku, z dala od ludzi. Ci jednak, którzy w domach mieszkają doskonale wiedzą, że tutaj praca trwa przez cały rok. Trzeba go ogrzać, zadbać o ogród i odśnieżyć wjazd, podjazd i dojście.

277: Oświetlenie domu
Oświetlenie domu jest równie istotne co jego umeblowanie i wystrój. Światło spełnia nie tylko funkcje praktyczne, ale także estetyczne, bo jego rodzaj i natężenie bardzo mocno wpływają na ogólny charakter wnętrza.

278: Jak zachowac czystość w łazience?
Czystość w łazience jest szczególnie ważna nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim higienicznych. Brud, zarazki, pleśń bardzo dobrze rozwijają się w wilgotnym i ciepłym środowisku a przecież nikomu nie zależy na tym, aby żyć w ich towarzystwie.

279: Dom w trzy miesiące
Polacy to tradycjonaliści i lubią domy murowane, ale kto był w USA czy Kanadzie wie, że prawie wszyscy Amerykanie, także ci zamożni, mieszkają w domach wzniesionych w technologii szkieletowej. Budownictwo szkieletowe ma też wieloletnią tradycję w krajach skandynawskich, może zatem warto zastanowić się dlaczego?

280: Procesy uzdatniania wody
Źródłem wody użytkowej, która dostępna jest w naszych kranach, są miejskie wodociągi. Nie zawsze jednak jej jakość spełnia nasze wymagania.


Strona 28 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.