Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
21: Jak odpowiednio dbać o rośliny domowe?
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że gdyby nie rośliny, to ciężko byłoby o ludzkie życie. Rośliny pochłaniają bowiem szkodliwą substancję jaką jest dwutlenek węgla, a w zamian za to dostarczają potrzebnego ludziom do oddychania, więc i do życia tlenu.

22: Jak skutecznie ocieplić dom?
Ocieplenie budynków jest jednym z istotnych elementów na etapie budowy domu, bowiem jego złe wykonanie może pociągnąć za sobą daleko idące konsekwencje. Każdemu zależy, aby w jego domu było jak najcieplej, a samo ogrzewanie nie było uszczupleniem dla portfela.

23: Przygotowanie domu do zimy – zacznij już teraz
Niskie temperatury powietrza, które niestety każdego roku utrzymują się przez kilka miesięcy mogą prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń samego domu

24: A może panele laminowane?
Jeśli mowa o popularności w kwestii wykończenia podłóg – panele laminowane zdecydowanie przewodzą w tej stawce. Łatwość montażu, cena i duży wybór, to główne zalety tego rozwiązania. Co jeszcze przemawia na korzyść paneli laminowanych, a co można zapisać na poczet wad?

25: Domowe ciekawostki Ciotki Ulki
W telewizji od jakiegoś czasu emitowane są programy dotyczące prac w domu. Są to praktyczne poradniki, które pokazują, jak efektywnie pracować w domu, upraszczać sobie poszczególne czynności, dobrze gotować, skutecznie sprzątać. Takie ciekawostki często przekazywały nam babcie, jednak to my nie zawsze chcieliśmy och słuchać.

26: Podstawowe właściwości okien drewnianych
Zawsze podczas budowy, czy też remontu domu największy problem dotyczy samego wyboru rodzaju okna. Ponieważ rośnie ponownie popularność okien drewnianych to zaczyna rodzić się pytanie czy wybrać ramę wykonaną z PCV czy może jednak wrócić do tradycyjnych, drewnianych ram okiennych?

27: Ciśnieniowe czyszczenie kostki brukowej
Ludzie inwestują duże kwoty pieniędzy na budowę ozdobnych podjazdów i chodników, które zwiększają atrakcyjność wizualną swoich domów. Dobrze wykonany podjazd może wywiązać się ze swojego piękna tylko wtedy, gdy jest wolny od plam i zabrudzeń.

28: Sposoby na wyczyszczenie naszej posesji
Wiosenne porządki obejmują także teren wokół domu. Czym uprzątnąć odpadki znajdujące się na chodniku i tarasie? Jak przyjemnie i skutecznie wyczyścić płytki albo kostkę brukową?

29: Drewno do kominka
Duży i wygodny salon z kominkiem jest częścią marzeń wielu z nas. Posiadanie kominka wiąże się z zaopatrzeniem się w drewno, które będzie jak najkorzystniej spełniać swoją rolę.

30: Rzeczy, które ułatwiają pracę w ogrodzie
Większość z nas marzy o dużym domu z pięknym ogrodem. Jeżeli nasze marzenie się spełni i staniemy się posiadaczami uroczej działki na przedmieściach to nasz początkowy zapał do dbania o ogród wraz z natłokiem obowiązków może szybko zniknąć.


Strona 3 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.