Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
31: Czas na garnki z wyższej półk
Gotowanie powinno być przyjemnością dla każdego. Ciężko jednak nazwać je przyjemnym, jeśli za każdym razem nasze danie przypala się, a wieczór kończymy kolejnym szorowaniem garnków, patelni i innych naczyń do gotowania. Niestety zdarza się tak bardzo często i nie zawsze jest to spowodowane brakiem umiejętności kucharskich.

32: Co mogą nam dać liczniki przedpłatowe?
Oszczędność kryje się w każdej płaszczyźnie naszego życia, czasami po prostu trzeba ją odkryć. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ile możemy zaoszczędzić dzięki zamontowaniu odpowiednich liczników

33: Jak bezpiecznie prać wełnę ?
Gdy słupek rtęci spada poniżej 10 stopni Celsjusza, mży deszcz, o poranku wita nas ponura mgła, a wieczorem nasze poliki zmaga zimny wiatr marzymy o tym by szczelnie otulić się wełnianym szalem i czym prędzej znaleźć się w ciepłym kawiarnianym wnętrzu czy przytulnym mieszkaniu.

34: Jak dbać o basen ogrodowy?
Istnieje wiele różnych odmian basenów, jakie możemy zainstalować w swoim ogrodzie, niezależnie jednak od tego, jaki zbiornik wodny wybierzemy, musimy o niego odpowiednio zadbać, tak, by zapewnić sobie najwyższy komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz trwałość urządzenia.

35: Wanna wolnostojąca - dlaczego warto?
Tylko w odpowiednio dużych łazienkach możemy sobie pozwolić na postawienie wanny z dala od ścian, pośrodku pomieszczenia, tak, żeby był do niej dostęp z każdej strony. Zwykle możliwości takiego ustawienia istnieją tylko dla niektórych, wybranych lokali mieszkalnych.

36: Świat, jaki lubisz. Klimat, który ci odpowiada - czyli ważny konkurs
Świat, jaki lubisz. Klimat, który ci odpowiada - to tytuł i myśl przewodnia cyklu konkursów i kampanii uświadamiających prowadzonych przez Komisję Europejską. Akcję tę zainaugurowano w październiku 2012 roku, a obserwuje ją obecnie już ponad 30 tysięcy użytkowników w mediach społecznościowych. Przyłączyło się do tej kampanii około 160 organizacji partnerskich w całej Europie. Cieszy się ona też wsparciem Sekretarza Generalnego ONZ Ban Ki-moona i wielu innych znanych osób (w tym aktorów Colina Firtha czy Sergia Peris-Menchety).

37: Jak wybrać meble?
Meble, jak wie każdy są bardzo ważnym elementem domu lub mieszkania. Nie tylko ze względu na funkcję dekoracyjną, ale także ze względu na to, że są niezwykle ważne.

38: Wiejskie życie
Wiejskie domy są bardzo specyficzne. Różnią się od tych, które są stawiane na granicy dużych miast. W pobliżu aglomeracji miejskich przenoszą się przeważnie mieszkańcy i pracownicy miast, którzy po prostu szukają oddechu od zgiełku.

39: Liczniki prądu dla nowych właścicieli
Liczniki prądu jako mierniki zużytej energii elektrycznej stanowią nieodłączny element umowy zawieranej pomiędzy właścicielem budynku a dostawcą energii elektrycznej. W związku z tym w przypadku zmiany właściciela budynku wymagane jest podpasanie aktualnej umowy z dostawcą energii elektrycznej, na podstawie której montowane są nowe liczniki prądu.

40: Odkurzacz centralny
Odkurzacz centralny, uważany obecnie za najbardziej nowoczesny model odkurzaczy, zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem w wielu domach. Coraz więcej osób decyduje się na szczegółowe zapoznawanie się z jego możliwościami, a następnie na jego zakup.


Strona 4 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.