Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
41: Jak projektować schody w domu?
Projektowanie struktury budynku mieszkalnego to zadanie wymagające ogromnych nakładów finansowych. Współcześnie mnóstwo rodzin bierze kredyty hipoteczne, zdobywa poręczenia majątkowe od przyjaciół, rodziny.

42: Zmiana taryfy energii elektrycznej
Zakłady energetyczne oferują swoim odbiorcą dwa rodzaje taryf opłatowych za energię elektryczną. Do wybranej przez odbiorcę taryfy dopasowywane są liczniki prądu, których zadaniem jest pomiar zużytej energii elektrycznej.

43: Jaki wybrać licznik prądu?
W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie życia bez możliwości korzystania z energii elektrycznej. Prąd w codziennym życiu nie gwarantuje nam jedynie światła ale również pozwala na funkcjonowanie większości urządzeń sprzętu AGD. Jednak by móc korzystać z energii elektrycznej musimy wnosić za nią odpowiednie należności.

44: Jak wybrać idealne meble?
Każdy chce mieć coś unikalnego, coś pięknego, coś wyłącznie swojego i unikalnego. Niezależnie od tego, czy jest się biednym, czy bogatym, marzenia o pięknym domu ma każdy. Tylko od ludzi zależy w jakim stopniu zostaną one zrealizowane.

45: Aranżacja łazienki – pomysły i wymogi
Łazienka to pomieszczenie o charakterze higieniczno-sanitarnym. W niej dbamy o naszą czystość i ładny wygląd. Dla wielu jest miejscem relaksu po ciężkim dniu. To pomieszczenie jest najtrudniejsze do aranżacji. Zazwyczaj jest najmniejsze w domu. Musi też spełnić pewne wymogi określone przez Ministerstwo Infrastruktury.

46: Jak oświetlić pomieszczenia w domu
Prawidłowe oświetlenie domu to bardzo ważna sprawa. Światło może bowiem wydobyć elementy zasługujące w domu na wyróżnienie, ale także ukryć te, które niekoniecznie chcemy pokazać. W każdym miejscu takie oświetlenie powinno być inne.

47: Spróbuj różowych dodatków
Polacy bardzo często się uprzedzają. Do wielu rzeczy. Do innych ludzi, do niektórych rozwiązań. Nawet do pewnych kolorów. Obecnie wiele osób unika różu jak ognia. I chociaż ta barwa jest obecnie na topie w modzie – zarówno damskiej (neony) jak i nawet męskiej, rzadko sięgamy po nią, jeśli chodzi o aranżację naszego wnętrza.

48: Mieszkanie w stylu retro
Oczywistym jest fakt, że każdy z nas chciałby, by jego mieszkanie było wyjątkowe. Przede wszystkim to my mamy dobrze się w nim czuć, ale z drugiej strony miło jest, gdy postronne osoby zachwycają się naszym gniazdkiem. Przy aranżacji mieszkania warto zastanowić się nad stylem retro.

49: Urok kruchych przedmiotów dekoracyjnych
Gdy już w salonie staną długo szukane meble, a cała przestrzeń zostanie zaaranżowana - pora na uzupełnienie wnętrza miłymi dla oka przedmiotami. Jedną z możliwości stanowi sięgnięcie do klasyki gatunku.

50: Trawa trawie nierówna
Rozrastające się duże miasta wciąż przyciągają ludzi z małych miejscowości. Przyjeżdżają w nadziei, że znajdą tu dobre wykształcenie i pracę.


Strona 5 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.