Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
51: Jak na przestrzeni wieków zmieniał się wygląd sztućców
Dzisiaj trudno wyobrazić sobie spożywanie posiłków bez użycia sztućców, prawda jest jednak taka, że nawet we współczesnych czasach nie brakuje miejsc na świecie, w których potrawy spożywa się po prostu rękami.

52: Jak urządzić wymarzoną sypialnię
Sypialnia jest pomieszczeniem z pozoru dosyć mało istotnym, gdyż z założenia spędzamy tam jedynie część wieczoru oraz noc. W nowocześnie zaaranżowanych mieszkaniach pokój sypialny jest miejscem, do którego wstęp mają tylko gospodarze.

53: Pomysły na urządzenie aneksu kuchennego
Dzisiaj coraz więcej deweloperów decyduje się na budowanie mieszkań, w których pokój dzienny jest połączony z kuchnią, przyjmującą wtedy postać aneksu. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie dla nabywcy lokalu, gdyż pozwala obniżyć jego koszt. Połączenie pokoju i kuchni pozwala zmniejszyć powierzchnię mieszkania.

54: Meble skandynawskie
W ofercie każdego większego sklepu meblowego oraz sieci sklepowej możemy z łatwością znaleźć meble skandynawskie. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów ceniących sobie nowoczesność oraz stylowe wykończenie.

55: Urządzanie małej łazienki
Funkcjonalna łazienka z pewnością ułatwia codzienne życie. Jednak jak ją urządzić, jeśli powierzchnia pomieszczenia jest rzędu na przykład 3 metrów kwadratowych? Pół biedy, jeśli łazienka jest osobno z toaletą. Jeśli jednak są połączone, trudno jest tak zaaranżować to pomieszczenie, by nie było za ciasne.

56: Balustrady metalowe
Kiedy problemem przed którym staje każdy rodzić jest sposób zapewnienia bezpieczeństwa dla swojego dziecka praktycznie zawsze nie cofa się on przed wyborem najbardziej optymalnego rozwiązanie, nawet wówczas jeśli miałoby być ono okupione wysokimi kosztami materialnymi.

57: Kwiaty naturalne inaczej
Wiele osób wychodzi z założenia, że sztuczne kwiaty to dla nich po prostu obraza. Zakładają oni, że kwiaty muszą być świeże, najlepiej po prostu żywe w formie kwiatów doniczkowych.

58: Sposoby na małą kuchnię
Wielu z nas ma ten problem. Czasami musimy się gnieździć w niewielkich przestrzeniach, bo niestety nie stać nas na większe mieszkanie. Wyznajemy zasadę – lepiej ciasne, ale własne. Jednak mieszkanie na nie wielkiej powierzchni wcale nie musi się wiązać z dyskomfortem i niewygodami.

59: Zalety żarówek ledowych
Chociaż wyróżnić można bardzo wiele żarówek i ich rodzajów, wyłącznie niektóre z nich cieszą się dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim ze względu na ich uniwersalność oraz sposób wykorzystywania.

60: Świeczniki – idealne narzędzie do dekoracji i… picia
Świeczniki potrafią rozpalić w nas ponadczasowy charakter. Swoje ogromne znaczenie mają w dekoracji, ale jak się okazuje, kryją w sobie też inną, bardziej płynną tajemnicę.


Strona 6 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.