Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
71: Program lojalnościowy DOM
Za wszystko odpowiedzialna jest dobrze nam znana sieć sklepów z produktami ogrodowo-budowlanymi Leroy Merlin. Dokładnie do tych sektorów, czyli ogrodu i budowy kieruje swój program DOM i powinien się nim zainteresować każdy, kto zamierza budować, remontować i urządzać.

72: Dbaj o swoją lodówkę!
Lodówka to z założenia element wyposażenia gospodarstwa domowego, który ma służyć przez długie, długie lata. W związku z tym, przed zakupem kierujemy się licznymi opiniami, które odnaleźć możemy na różnego rodzaju forach konsumenckich.

73: Jak dobrze wybrać działkę budowlaną?
Wybór działki budowlanej ma kluczowe znaczenie. Dom i jego wnętrze możemy aranżować wedle upodobań i wyobraźni, natomiast błędy popełnione przy wyborze działki często nie dadzą się już naprawić. Wszystko musi być dobrze przemyślane. Wybierając działkę, musimy zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie:

74: Nauka dbania o porządek od najmłodszych lat
Obecnie jest wiele szkół i metody wychowywania dzieci. Każda z nich ma dużą grupę zwolenników, jednak coraz częściej zdarza się, że ludzie nie egzekwują od swoich dzieci w zasadzie niczego.

75: Jak skutecznie dbać o swój ogród?
Rzeczywiście skuteczne dbanie o swój ogród z pewnością nie jest niczym łatwym, ale z drugiej strony jest to zwyczajnie niezbędne do tego, aby miejsce to mogło odznaczać się w pełni zadowalającym dla nas wyglądem.

76: Ciekawe materiały wykończeniowe do zastosowania i w domu i w przemyśle
Firmy świadczące wykończeniowe usługi budowlane, oferują dziś klientom całą gamę nowoczesnych rozwiązań, w których kluczową rolę odgrywa odpowiedni materiał, taki jak na przykład pianka poliuretanowa jako materiał izolacyjny albo specjalny rodzaj winylu, jako materiał podłogowy.

77: Przegląd farb do drewna
Drewno jest najpopularniejszym materiałem w małej architekturze ogrodowej. Stosuje się go w konstrukcjach i w wykończeniu. Posiada ono wiele zalet, ale podatne jest np. na promieniowanie UV. Dlatego aby było w dobrej kondycji, wymagane jest zastosowanie właściwych preparatów ochronnych.

78: Zapchana rura!
O zapchaną rurę w domu wcale nietrudno. W kuchni często zrzucamy resztki jedzenia do zlewu – jeśli nie mamy siteczka, które zbiera takie odpadki, zapychamy rurę. Najgorszy jest tłuszcz, który osadza się w przepływie – a przecież wiele osób wlewa zawartość patelni po smażeniu kotletów.

79: Bezpieczne lato w SafeZone
Własny dom otoczony ogrodem to wymarzone miejsce weekendowego wypoczynku w ciepłe letnie dni. Aby móc beztrosko cieszyć się własną „oazą spokoju”, warto zadbać o bezpieczeństwo bliskich. FAAC – producent niezawodnych rozwiązań z dziedziny automatyki podpowiada, co zrobić, żeby czuć się bezpieczniej w swoim domu.

80: Wysokiej jakości sztućce - kupno przez sieć
Kupno takich produktów jak naczynia czy też kupno sztućców w sklepach stacjonarnych to prawie zawsze loteria - zwykle klient musi zdać się tylko na opinię sprzedawcy, a ten - jak logika podpowiada - zawsze będzie próbował sprzedać swoje własne produkty.


Strona 8 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.