Dom i ogród


Podkategorie w tej kategorii:
81: Profesjonalnie czy samodzielnie - jak wybrać sztućce?
Kupno sztućców, tak samo jak kupno każdego innego elementu do zastawy czy do kuchni lub innego pomieszczenia w mieszkaniu, zlecić można prawdziwemu specjaliście, który nie zawiedzie nas jakością wybranych produktów. Jedyne, czym może zawieść, to cena.

82: Z jakich materiałów wykonać ścieżki i podjazdy ogrodowe?
Z jakich materiałów wykonać ścieżki i podjazdy ogrodowe? Oto jest pytanie zasadnicze. Spróbujmy na nie we właściwy dla siebie sposób odpowiedzieć.

83: Jak samodzielnie zamontować zlewozmywak?
Jak samodzielnie zamontować zlewozmywak? Na to pytanie spróbujemy we właściwy dla siebie sposób odpowiedzieć. Jeśli zlewozmywak to i również właściwe do jego montażu różnego rodzaju kolanka i rury.

84: Technika domowej uprawy
Niesamowite możliwości oferuje współczesne ogrodnictwo. Wiele technik zewnętrznych można przenieść do wewnątrz pomieszczeń. Gdzie kupić racjonalne wyposażenie i w co trzeba głównie zainwestować, aby odnieść pozytywne rezultaty?

85: Czynności wykonywane w ramach świadectwa energetycznego
Świadectwo energetyczne to dokument informujący o ogólnych warunkach wykorzystania energii w danym domu lub mieszkaniu. Ten rodzaj poświadczenia jest niezbędnym podczas transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.

86: Podłogi i ściany początkiem prac wykończeniowych
Budowa domu to pikuś w porównaniu z jego wykończeniem. Oczywiście oby dwa te działania dużo kosztują, zatem trzeba je wykonać tak, aby później nie trzeba było ich poprawiać.

87: BHP w domu
Kiedy chodzi o bezpieczeństwo na pewno nie należy na niczym oszczędzać. Szczególnie ta kwestia dotyczy domków jednorodzinnych oraz wszelkiego rodzaju prac wykonywanych za pośrednictwem własnoręcznie dobranych narzędzi.

88: Perfekcyjna Pani Domu
Bycie perfekcyjną panią domu nie należy do najprostszych zadań. Trzeba poradzić sobie z dziesiątkami problemów w związku z utrzymaniem domu w porządku. I to każdego dnia.

89: Survival w domu
Idea domowego przetrwania w krytycznych warunkach nabiera praktycznych właściwości współcześnie, kiedy istnieje jednak duże zagrożenie różnymi kataklizmami naturalnymi, energetycznymi, czy nawet ekonomicznymi.

90: Na jakie strefy podzielić nowoczesną kuchnię?
Profilowanie nowoczesnego wyposażenia kuchni nabiera wielkiego znaczenia. Trzeba jednak zrozumieć ideę wyposażenia tego ważnego dla domowników pomieszczenia oraz potrafić rozróżnić kilka praktycznych stref.


Strona 9 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.